Adam Chudziński - Ginekolog - Położna, położnik - Szamotuły - Opinie

Opinie o lekarzach - Spis i ranking lekarzy Opinie 85429 lekarzy i adresy 9559 aptek z całej Polski

Adam Chudziński

 • Ginekolog
 • Położna, położnik
Poleca 0 pacjentówPolecam!
 • Dane kontaktowe:

  • 612-921-835
 • Gdzie przyjmuje:

  Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Adam Chudziński
  Ul. Powstańców Wielkopolskich 22A, Szamotuły

 • Ginekolog

  Ginekolog jest specjalistą, którego podstawowym zadaniem jest sprawowanie opieki lekarskiej nad kobietą w każdym okresie jej życia. Przede wszystkim sprawuje on opiekę profilaktyczną nad kobietami, co jest możliwe dzięki zlecaniom lub wykonywaniom badań przesiewowych takich jak cytologia, mammografia, usg piersi. Zadaniem położnika ginekologa, podobnie jak ginekologa, jest zapobieganie i leczenie chorób kobiecych narządów płciowych, leczenie chorób wenerycznych, czy chorób związanych z płodnością.

 • Położna, położnik

  Położna jest osobą, której głównym zadaniem jest opieka nad kobietą w czasie trwania ciąży, porodu, okresu połogowego, a następnie opieka nad niemowlęciem. 

  Położna prowadzi również działalność edukacyjno-zdrowotną w zakresie przygotowywania do życia w rodzinie i planowania ciąży, monitoruje prawidłowy przebieg ciąży, dba o wykonywanie wszystkich niezbędnych badań. W przypadku jakichkolwiek nieprawidłowości kieruje ciężarną do specjalistów i udziela wszystkich niezbędnych informacji. 

  Do niej należy prowadzenie i odebranie porodu, profesjonalna opieka medyczna i psychologiczna nad rodzącą, a w późniejszym okresie również opieka nad niemowlęciem do 6 t.ż..

Zgłoś naruszenie

Opinie o Adam Chudziński

Podobni lekarze

 1. Barbara Urszula Kaczmarek

  Gabinet Ginekologiczny

 2. Andrzej Edmund Tecław

  Gabinet Lekarski

 3. Adam Chudziński

  Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Adam Chudziński