Artur Broma - Chirurg - Chirurg plastyczny - Lekarz med. estetycznej - Warszawa - Opinie

Opinie o lekarzach - Spis i ranking lekarzy Opinie 85429 lekarzy i adresy 9559 aptek z całej Polski

Artur Broma

 • Chirurg
 • Chirurg plastyczny
 • Lekarz med. estetycznej
Poleca 0 pacjentówPolecam!
 • Dane kontaktowe:

 • Gdzie przyjmuje:

  Centrum Medyczne METAMORFOSIS
  Ul. Kozia 9/16, Warszawa

 • Chirurg

  Chirurg to specjalista zajmujący się leczeniem operacyjnym i pooperacyjnym. Przeprowadza zabiegi chirurgiczne i operacje na tkankach miękkich oraz twardych w obrębie klatki piersiowej, jamy brzusznej, układu naczyniowego, kończyń, kręgosłupa i czaszki. Wykonuje takie zabiegi jak oczyszczanie i zszywanie ran, zmiany opatrunku, zdejmowanie szwów, usuwanie ciał obcych, wycinanie zmian skórnych, pobieranie materiału biologicznego do badań laboratoryjnych, leczenie operacyjne w przypadku urazów, oparzeń i złamań i wiele więcej. Może także wykonywać zabiegi inwazyjne i przeprowadzać diagnostyczne próby czynnościowe. 

 • Chirurg plastyczny

  Chirurg plastyczny to lekarz rozpoznający, różnicujący i leczący choroby wymagające chirurgicznych zabiegów odtwórczych, przywracających właściwy wygląd i czynność powłok i narządów zewnętrznych, z zastosowaniem przeszczepów tkanek i innych technik rekonstrukcyjnych, oraz podejmuje działania na rzecz promocji zdrowia i zapobiegania chorobom, urazom i oparzeniom. 

 • Lekarz med. estetycznej

  Lekarz medycyny estetycznej zajmuje się zapewnieniem wysokiej jakości życia ludzi zdrowych poprzez działania zapobiegawcze, zorientowane w dużej mierze na profilaktykę starzenia się skóry, w kolejnym etapie natomiast rekonstrukcyjne, mające odtworzyć stan sprzed tego procesu. Poza problematyką starzenia medycyna estetyczna zajmuje się również korektą szeroko pojętych defektów estetycznych o rozmaitym podłożu, takich jak: blizny, zapadnięte policzki, zbyt małe piersi, miejscowa otyłość, cellulit, rozstępy, i wiele innych mogących wpłynąć na dyskomfort płynący z własnego wyglądu. W odróżnieniu od chirurgii plastycznej, opiera się wyłącznie na pozachirurgicznych zabiegach. Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej nie wymagają pobytu w szpitalu i są wykonywane ambulatoryjnie.

Zgłoś naruszenie

Opinie o Artur Broma

Podobni lekarze

 1. Mariola Wilczyńska

  Gabinet lekarski

 2. Krzysztof Awiłło

  Centrum Stomatologiczno-Implantologiczne dr Krzysztof Awiłło

 3. Justyna Sicińska

  Centrum Medyczne DERMIQ

 4. Aleksandra Omięcka

  Centrum Medyczne Lux-Med Przychodnia Nr 28

 5. Szymon Rafał Wilk

  szpital

 6. Piotr Niedziałkowski

  Centrum Medicover - Praga Południe

 7. Leszek Buczyłko

  Gabinet lekarski

 8. Paweł Szalecki

  Lecznica Położniczo-Chirurgiczna Iatros Andrzej Ostaszewski