Barbara Abec - Chirurg - Urolog - Gorzów Wielkopolski - Opinie

Opinie o lekarzach - Spis i ranking lekarzy Opinie 85429 lekarzy i adresy 9559 aptek z całej Polski

Barbara Abec

 • Chirurg
 • Urolog
Poleca 0 pacjentówPolecam!
 • Chirurg

  Chirurg to specjalista zajmujący się leczeniem operacyjnym i pooperacyjnym. Przeprowadza zabiegi chirurgiczne i operacje na tkankach miękkich oraz twardych w obrębie klatki piersiowej, jamy brzusznej, układu naczyniowego, kończyń, kręgosłupa i czaszki. Wykonuje takie zabiegi jak oczyszczanie i zszywanie ran, zmiany opatrunku, zdejmowanie szwów, usuwanie ciał obcych, wycinanie zmian skórnych, pobieranie materiału biologicznego do badań laboratoryjnych, leczenie operacyjne w przypadku urazów, oparzeń i złamań i wiele więcej. Może także wykonywać zabiegi inwazyjne i przeprowadzać diagnostyczne próby czynnościowe. 

 • Urolog

  Lekarz urolog jest odpowiedzialny za leczenie chorób i wad narządów układu moczowego i narządów płciowych męskich u dorosłych jak i dzieci. Przeprowadza on badania urologiczne, diagnostyczne próby czynnościowe układu moczowego, w razie potrzeby pobiera materiał biologiczny do badań diagnostycznych. Może także wykonywać punkcje i biopsje różnych narządów. Nadzoruje cały proces leczenia u chorego, a także odpowiada za rehabilitację pooperacyjną.

  Urolog przeprowadza zabiegi chirurgiczne związane z chorobami układu moczowego i płciowego, jak np. nowotwory, torbiele, zmiany powstałe na skutek urazów lub wad rozwojowych, operacje rekonstrukcyjne, wycinanie i przeszczep nerki.

Zgłoś naruszenie

Opinie o Barbara Abec

Podobni lekarze

 1. Piotr Gajewski

  Gorzowska Lecznica Specjalistyczna

 2. Paweł Swornowski

  Niepubliczny Specjalistyczny Medison Janusz Mikołajczak, Jarosław Janik Lekarska Spółka Partnerska

 3. Julita Dychus-Ludyga

  Gabinet lekarski

 4. Janusz Grzelak

  Gabinet

 5. Maria Nicińska

  Gorzowska Lecznica Specjalistyczna

 6. Marek Buszkiewicz

  Endomed Marek Buszkiewicz, Janusz Gabryniewski

 7. Henryk Jerzy Chmielewski

  Praktyka Prywatna W Miejscu Wezwania Henryk Jerzy Chmielewski