Barbara Dominik - Geriatra - Internista - Kardiolog - Nowa Sól - Opinie

Opinie o lekarzach - Spis i ranking lekarzy Opinie 85429 lekarzy i adresy 9559 aptek z całej Polski

Barbara Dominik

 • Geriatra
 • Internista
 • Kardiolog
Poleca 0 pacjentówPolecam!
 • Dane kontaktowe:

 • Gdzie przyjmuje:

  Alldent Centrum Medyczne
  Ul. Kościuszki 1D, Nowa Sól

 • Geriatra

  Geriatra rozpoznaje, różnicuje i leczy metodami niechirurgicznymi choroby występujące w populacji ludzi starych (choroby metaboliczne, nowotworowe, naczyniowe), ze szczególnym uwzględnieniem profilaktyki powikłań; prowadzi rehabilitację po tych powikłaniach, leczy chorych przewlekle i w stanach terminalnych; organizuje pomoc medyczną i społeczną osobom niepełnosprawnym oraz podejmuje działania na rzecz promocji zdrowia i zapobiegania chorobom przewlekłym.

 • Internista

  Internista to specjalista w zakresie chorób wewnętrznych człowieka. Internista pomoże uporać się z przeziębieniem czy bólem głowy, ale i wstępnie oceni, dlaczego bolą stawy, albo serce bije za szybko. To on, w razie potrzeby, zleca nam badania diagnostyczne, a także kieruje do lekarzy specjalistów.

 • Kardiolog

  Kardiolog to specjalista, który leczy wrodzone i nabyte choroby serca, ale także zajmuje się naczyniami krwionośnymi. W zakresie zainteresowań kardiologów mieści się więc cały układ krążenia i tzw. choroby sercowo-naczyniowe obejmujące m.in. nadciśnienie tętnicze. Do specjalnych zadań i metod badań kardiologicznych zalicza się: rozpoznanie i badanie wrodzonych i nabytych chorób serca, układu krążenia, naczyń krwionośnych i mięśnia sercowego wsparcie i prowadzenie podczas rehabilitacji pacjentów z chorobami serca i układu krążenia i socjalno-medyczna ocena ich zawodowej odporności, podstawowa intensywna opieka medyczna; badanie serca przy pomocy ultradźwięków (np. echokardiografia); diagnostyczne cewnikowanie serca m.in. z koronarografią.

Zgłoś naruszenie

Opinie o Barbara Dominik

Podobni lekarze

 1. Rafał Zimoląg

  Wielospecjalistyczny Szpital Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Nowej Soli

 2. Renata Katarzyna Malinowska

  Praktyka Lekarska Renata Malinowska

 3. Błażej Artur Nowak

  Gabinet Lekarski

 4. Paulina Lis

  Przychodnia Specjalistyczna Nr 1

 5. Alicja Złotogórska-Lubecka

  Wielospecjalistyczny Szpital Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Nowej Soli

 6. Katarzyna Baksalary-Patelka

  Gabinet lekarski