Barbara Kamila Dobiecka-Wawrzecka - Hematolog - Internista - Lekarz medycyny pracy - Łódź - Opinie

Opinie o lekarzach - Spis i ranking lekarzy Opinie 85429 lekarzy i adresy 9559 aptek z całej Polski

Barbara Kamila Dobiecka-Wawrzecka

 • Hematolog
 • Internista
 • Lekarz medycyny pracy
Poleca 0 pacjentówPolecam!
 • Dane kontaktowe:

  • 042 632 16 48
 • Gdzie przyjmuje:

  Spółdzielnia Pracy Lekarzy Specjalistów
  Ul. Piotrkowska 3/5, Łódź

 • Hematolog

  Hematolog to lekarz, który rozpoznaje, różnicuje i leczy choroby układu krwiotwórczego, a także hematologiczne następstwa działania promieniowania jonizującego, środków toksycznych, farmaceutyków i innych substancji oddziałujących na układ krwiotwórczy oraz podejmuje działania na rzecz promocji zdrowia i zapobiegania chorobom układu krwiotwórczego.

 • Internista

  Internista to specjalista w zakresie chorób wewnętrznych człowieka. Internista pomoże uporać się z przeziębieniem czy bólem głowy, ale i wstępnie oceni, dlaczego bolą stawy, albo serce bije za szybko. To on, w razie potrzeby, zleca nam badania diagnostyczne, a także kieruje do lekarzy specjalistów.

 • Lekarz medycyny pracy

  Lekarz medycyny pracy sprawuje nadzór zdrowotny nad osobami pracującymi, studentami, osobami wyrabiającymi prawo jazdy lub ubiegającymi się o pozwolenie do posiadania broni. Zadaniem tego specjalisty jest orzekanie o zdolności pracownika do wykonywania danej pracy lub zajęcia. Lekarz medycyny pracywykonuje niezbędne badania profilaktyczne - są to badania wstępne (wykonywane przy podejmowaniu pracy przez pracownika) i okresowe (wykonywane co 1-3 lata w zależności od charakteru pracy). Na ich podstawie lekarz ocenia czy pracownik może podjąć pracę w danym zawodzie i stwierdza ewentualne przeciwwskazania do wykonywania tego zajęcia. Wykonuje także badania kontrolne, przeprowadzane po zwolnieniu zdrowotnym trwającym dłużej niż 30 dni, mające na celu określenie czy pracownik całkowicie zakończył proces leczenia i może powrócić do pracy.

Zgłoś naruszenie

Opinie o Barbara Kamila Dobiecka-Wawrzecka

Podobni lekarze

 1. Dariusz Mamczur

  Specjalistyczne Gabinety Lekarskie "DERMED"

 2. Krzysztof Chiżyński

  Szpital Kardiologiczny

 3. Ewa Antonina Janiak

  NZOZ NAWROT-MED

 4. Anna Teresa Krzemińska

  Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Wojskowej Akademii Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi Centralny Szpital Weteranów - S

 5. Kamilla Tymińska

  Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Medycyna Grabieniec

 6. Bożenna Kazimiera

  Gabinet lekarski

 7. Anna Kudaj

  Wojewódzki ośrodek diabetologii i chorób metabolicznych

 8. Grzegorz Cichosz

  Velvet Clinic