lek. Dariusz Czubiński - Dermatolog - Lekarz med. estetycznej - Łódź - Opinie

Opinie o lekarzach - Spis i ranking lekarzy Opinie 85429 lekarzy i adresy 9559 aptek z całej Polski

lek. Dariusz Czubiński

 • Dermatolog
 • Lekarz med. estetycznej
Poleca 0 pacjentówPolecam!
 • Dermatolog

  Dermatolog jest lekarzem zajmującym się przede wszystkim chorobami skóry. Są to choroby o zróżnicowanym podłożu: alergologicznym, bakteryjnym, wirusowym, nowotworowym czy genetycznym (np. łuszczyca, świąd, atopowe zapalenia skóry, grzybice, ziarniniaki, trądzik etc.). Diagnozuje wszelkie przebarwienia i zmiany skórne (np. czerniaka złośliwego) oraz choroby paznokci i włosów. Zajmuje się także chorobami przenoszonymi drogą płciową (kiła, AIDS, rzeżączka itd.). 

  Dermatolog może przeprowadzać badania inwazyjne, takie jak wykonywanie biopsji, nakłuć diagnostycznych, pobieranie wycinków do badań.

 • Lekarz med. estetycznej

  Lekarz medycyny estetycznej zajmuje się zapewnieniem wysokiej jakości życia ludzi zdrowych poprzez działania zapobiegawcze, zorientowane w dużej mierze na profilaktykę starzenia się skóry, w kolejnym etapie natomiast rekonstrukcyjne, mające odtworzyć stan sprzed tego procesu. Poza problematyką starzenia medycyna estetyczna zajmuje się również korektą szeroko pojętych defektów estetycznych o rozmaitym podłożu, takich jak: blizny, zapadnięte policzki, zbyt małe piersi, miejscowa otyłość, cellulit, rozstępy, i wiele innych mogących wpłynąć na dyskomfort płynący z własnego wyglądu. W odróżnieniu od chirurgii plastycznej, opiera się wyłącznie na pozachirurgicznych zabiegach. Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej nie wymagają pobytu w szpitalu i są wykonywane ambulatoryjnie.

Zgłoś naruszenie

Opinie o lek. Dariusz Czubiński

Podobni lekarze

 1. Aleksandra Lesiak

  DERMOKLINIKA

 2. Renata Sieradzan-Skrzetuska

  Grinmed

 3. Zofia Skrocka-Ratajczyk

  Specjalistyczne Gabinety Lekarskie "DERMED"

 4. Elżbieta Augustyniak- Brudz

  Gabinet lekarski

 5. Agnieszka Krajewska

  Medeor Plus Szpital Wielospecjalistyczny

 6. Sławomir Zieliński

  nieprawdziwa

 7. Barbara Hejniak

  Centrum Medyczne Szpital Świętej Rodziny

 8. Rafał Bartkowiak

  Specjalistyczne Gabinety Lekarskie "DERMED"