lek. Dorota Dadoush - Dermatolog - Lekarz med. estetycznej - Sieradz - Opinie

Opinie o lekarzach - Spis i ranking lekarzy Opinie 85429 lekarzy i adresy 9559 aptek z całej Polski

lek. Dorota Dadoush

 • Dermatolog
 • Lekarz med. estetycznej
Poleca 0 pacjentówPolecam!
 • Dane kontaktowe:

  • Gdzie przyjmuje:

   Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ALFA"
   Ul. Krakowskie Przedmieście 10, Sieradz

  • Dermatolog

   Dermatolog jest lekarzem zajmującym się przede wszystkim chorobami skóry. Są to choroby o zróżnicowanym podłożu: alergologicznym, bakteryjnym, wirusowym, nowotworowym czy genetycznym (np. łuszczyca, świąd, atopowe zapalenia skóry, grzybice, ziarniniaki, trądzik etc.). Diagnozuje wszelkie przebarwienia i zmiany skórne (np. czerniaka złośliwego) oraz choroby paznokci i włosów. Zajmuje się także chorobami przenoszonymi drogą płciową (kiła, AIDS, rzeżączka itd.). 

   Dermatolog może przeprowadzać badania inwazyjne, takie jak wykonywanie biopsji, nakłuć diagnostycznych, pobieranie wycinków do badań.

  • Lekarz med. estetycznej

   Lekarz medycyny estetycznej zajmuje się zapewnieniem wysokiej jakości życia ludzi zdrowych poprzez działania zapobiegawcze, zorientowane w dużej mierze na profilaktykę starzenia się skóry, w kolejnym etapie natomiast rekonstrukcyjne, mające odtworzyć stan sprzed tego procesu. Poza problematyką starzenia medycyna estetyczna zajmuje się również korektą szeroko pojętych defektów estetycznych o rozmaitym podłożu, takich jak: blizny, zapadnięte policzki, zbyt małe piersi, miejscowa otyłość, cellulit, rozstępy, i wiele innych mogących wpłynąć na dyskomfort płynący z własnego wyglądu. W odróżnieniu od chirurgii plastycznej, opiera się wyłącznie na pozachirurgicznych zabiegach. Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej nie wymagają pobytu w szpitalu i są wykonywane ambulatoryjnie.

  Zgłoś naruszenie

  Opinie o lek. Dorota Dadoush

  Podobni lekarze

  1. Dariusz Mikołajczyk

   NZOZ ESKULAP

  2. Anna Małgorzata Kaczorowska

   AMBULATORYJNA OPIEKA SPECJALISTYCZNA

  3. Dorota Dadoush

   Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ALFA"

  4. Danuta Miszczak

   Zespół Poradni Zdrowie w Sieradzu