lek. Elżbieta Baczyńska-Kubasiewicz - Ginekolog - Położna, położnik - Pabianice - Opinie

Opinie o lekarzach - Spis i ranking lekarzy Opinie 85429 lekarzy i adresy 9559 aptek z całej Polski

lek. Elżbieta Baczyńska-Kubasiewicz

 • Ginekolog
 • Położna, położnik
Poleca 0 pacjentówPolecam!
 • Dane kontaktowe:

  • 422-151-361
 • Gdzie przyjmuje:

  Gabinet lekarski
  Ul. Ogrodowa 1, Pabianice

 • Ginekolog

  Ginekolog jest specjalistą, którego podstawowym zadaniem jest sprawowanie opieki lekarskiej nad kobietą w każdym okresie jej życia. Przede wszystkim sprawuje on opiekę profilaktyczną nad kobietami, co jest możliwe dzięki zlecaniom lub wykonywaniom badań przesiewowych takich jak cytologia, mammografia, usg piersi. Zadaniem położnika ginekologa, podobnie jak ginekologa, jest zapobieganie i leczenie chorób kobiecych narządów płciowych, leczenie chorób wenerycznych, czy chorób związanych z płodnością.

 • Położna, położnik

  Położna jest osobą, której głównym zadaniem jest opieka nad kobietą w czasie trwania ciąży, porodu, okresu połogowego, a następnie opieka nad niemowlęciem. 

  Położna prowadzi również działalność edukacyjno-zdrowotną w zakresie przygotowywania do życia w rodzinie i planowania ciąży, monitoruje prawidłowy przebieg ciąży, dba o wykonywanie wszystkich niezbędnych badań. W przypadku jakichkolwiek nieprawidłowości kieruje ciężarną do specjalistów i udziela wszystkich niezbędnych informacji. 

  Do niej należy prowadzenie i odebranie porodu, profesjonalna opieka medyczna i psychologiczna nad rodzącą, a w późniejszym okresie również opieka nad niemowlęciem do 6 t.ż..

Zgłoś naruszenie

Opinie o lek. Elżbieta Baczyńska-Kubasiewicz

Podobni lekarze

 1. Elżbieta Baczyńska-Kubasiewicz

  Gabinet lekarski

 2. Beata Antosiak

  Szpital im. E. Biernackiego w Pabianicach

 3. Andrzej Sieczkowski

  Szpital Pabianice