Elżbieta Czarzasta - Homeopata - Lekarz rodzinny - Pediatra - Gdańsk - Opinie

Opinie o lekarzach - Spis i ranking lekarzy Opinie 85429 lekarzy i adresy 9559 aptek z całej Polski

Elżbieta Czarzasta

 • Homeopata
 • Lekarz rodzinny
 • Pediatra
Poleca 0 pacjentówPolecam!
 • Dane kontaktowe:

 • Gdzie przyjmuje:

  Wysepka E. Czarzasta
  Ul. Kolonijna 2, Gdańsk

 • Homeopata

  Homeopata to osoba zajmująca się kompletnym systemem leczniczym bazującym na naturalnym prawie leczenia -prawie podobieństwa, które brzmi „podobne leczy podobne”. Oznacza to, że lekarstwo, które podane zdrowemu człowiekowi wywołuje określone efekty, może wyleczyć każdą chorobę o podobnych objawach. Uproszczony przykład –kiedy kroimy cebulę łzawią nam oczy i mamy katar, ale kiedy wyjdziemy na otwarte powietrze łagodnieją te przykre dolegliwości. 

 • Lekarz rodzinny

  Lekarz rodzinny sprawuje opiekę nad całą rodziną. Zazwyczaj do jednego lekarza przypisana jest cała grupa wiekowa w domu (od babci, dziadka aż po wnuczka). Badania wykonuje on najczęściej w swoim gabinecie, ale również, w domu pacjenta. Może wystawić diagnozę pozwalającą na leczenie lub kierować do określonego specjalisty. Wykonuje ponadto: EKG, pomiar ciśnienia tętniczego, osłuchuje i bada tętno lub płód, udziela pierwszej pomocy w nagłych wypadkach, przeprowadza szczepienia ochronne, udziela porad w zakresie rehabilitacji ruchowej.

 • Pediatra

  Lekarz pediatra to specjalista, który zajmuje się opieką medyczną nad dziećmi i młodzieżą do 18 r.ż.. Do jego zadań należy wykonywanie profilaktycznych pediatrycznych badań okresowych, ocena stopnia rozwoju psychometrycznego dziecka, rozpoznawanie zaburzeń rozwojowych, wykonywanie szczepień ochronnych i badań przesiewowych. Pediatra udziela rodzicom niezbędnych informacji odnośnie pielęgnacji niemowlęcia, karmienia i właściwej opieki. Zleca także wykonywanie ćwiczeń korekcyjnych jeśli zachodzi taka potrzeba. Do zadań lekarza pediatry należy także wykonywanie biopsji i prób czynnościowych.

Zgłoś naruszenie

Opinie o Elżbieta Czarzasta

Podobni lekarze

 1. Maria Korzon

  Gabinet lekarski

 2. Anna Balcerska

  Gabinet lekarski

 3. Elżbieta Czarzasta

  Wysepka E. Czarzasta

 4. Adam Stanisław Thrun

  Uniwersyteckie Centrum Kliniczne

 5. Danuta Teresa Sierota

  Gabinet lekarski

 6. Grażyna Witkowska

  NZOZ Jaskółka

 7. Andrzej Dopta

  Przychodnia Aksamitna

 8. Ewa Chmurzyńska

  NZOZ Jaskółka