Elżbieta Czarzasta - Homeopata - Lekarz rodzinny - Pediatra - Gdańsk - Opinie

Opinie o lekarzach - Spis i ranking lekarzy Opinie 85429 lekarzy i adresy 9559 aptek z całej Polski

Elżbieta Czarzasta

 • Homeopata
 • Lekarz rodzinny
 • Pediatra
Poleca 0 pacjentówPolecam!
 • Dane kontaktowe:

 • Gdzie przyjmuje:

  Wysepka E. Czarzasta
  Ul. Kolonijna 2, Gdańsk

 • Homeopata

  Homeopata to osoba zajmująca się kompletnym systemem leczniczym bazującym na naturalnym prawie leczenia -prawie podobieństwa, które brzmi „podobne leczy podobne”. Oznacza to, że lekarstwo, które podane zdrowemu człowiekowi wywołuje określone efekty, może wyleczyć każdą chorobę o podobnych objawach. Uproszczony przykład –kiedy kroimy cebulę łzawią nam oczy i mamy katar, ale kiedy wyjdziemy na otwarte powietrze łagodnieją te przykre dolegliwości. 

 • Lekarz rodzinny

  Lekarz rodzinny sprawuje opiekę nad całą rodziną. Zazwyczaj do jednego lekarza przypisana jest cała grupa wiekowa w domu (od babci, dziadka aż po wnuczka). Badania wykonuje on najczęściej w swoim gabinecie, ale również, w domu pacjenta. Może wystawić diagnozę pozwalającą na leczenie lub kierować do określonego specjalisty. Wykonuje ponadto: EKG, pomiar ciśnienia tętniczego, osłuchuje i bada tętno lub płód, udziela pierwszej pomocy w nagłych wypadkach, przeprowadza szczepienia ochronne, udziela porad w zakresie rehabilitacji ruchowej.

 • Pediatra

  Lekarz pediatra to specjalista, który zajmuje się opieką medyczną nad dziećmi i młodzieżą do 18 r.ż.. Do jego zadań należy wykonywanie profilaktycznych pediatrycznych badań okresowych, ocena stopnia rozwoju psychometrycznego dziecka, rozpoznawanie zaburzeń rozwojowych, wykonywanie szczepień ochronnych i badań przesiewowych. Pediatra udziela rodzicom niezbędnych informacji odnośnie pielęgnacji niemowlęcia, karmienia i właściwej opieki. Zleca także wykonywanie ćwiczeń korekcyjnych jeśli zachodzi taka potrzeba. Do zadań lekarza pediatry należy także wykonywanie biopsji i prób czynnościowych.

Zgłoś naruszenie

Opinie o Elżbieta Czarzasta

Podobni lekarze

 1. Zenon Małkowski

  Gabinet lekarski

 2. Elżbieta Gąsecka

  Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Gdańsku

 3. Małgorzata Dytkowska

  Przychodnia Kołobrzeska

 4. Katarzyna Irla

  Przychodnia Aksamitna

 5. Jan Krzysztof Ereciński

  Klinika Chirurgii i Urologii Dzieci i Młodzieży Akademii Medycznej w Gdańsku

 6. Jadwiga Dołasińska

  Przychodnia Morena

 7. Teresa Płaza

  Niepubliczny Zakład Opieki Zrowotnej Stogi

 8. Anna Borkowska

  Gabinet lekarski