lek. Halina Adamczyk-Wojciechowska - Internista - Lekarz medycyny pracy - Lekarz rodzinny - Warszawa - Opinie

Opinie o lekarzach - Spis i ranking lekarzy Opinie 85429 lekarzy i adresy 9559 aptek z całej Polski

lek. Halina Adamczyk-Wojciechowska

 • Internista
 • Lekarz medycyny pracy
 • Lekarz rodzinny
Poleca 0 pacjentówPolecam!
 • Dane kontaktowe:

 • Gdzie przyjmuje:

  Gabinet Internistyczny
  Ul. Mikołajczyka 11 Lok.1, Warszawa

 • Internista

  Internista to specjalista w zakresie chorób wewnętrznych człowieka. Internista pomoże uporać się z przeziębieniem czy bólem głowy, ale i wstępnie oceni, dlaczego bolą stawy, albo serce bije za szybko. To on, w razie potrzeby, zleca nam badania diagnostyczne, a także kieruje do lekarzy specjalistów.

 • Lekarz medycyny pracy

  Lekarz medycyny pracy sprawuje nadzór zdrowotny nad osobami pracującymi, studentami, osobami wyrabiającymi prawo jazdy lub ubiegającymi się o pozwolenie do posiadania broni. Zadaniem tego specjalisty jest orzekanie o zdolności pracownika do wykonywania danej pracy lub zajęcia. Lekarz medycyny pracywykonuje niezbędne badania profilaktyczne - są to badania wstępne (wykonywane przy podejmowaniu pracy przez pracownika) i okresowe (wykonywane co 1-3 lata w zależności od charakteru pracy). Na ich podstawie lekarz ocenia czy pracownik może podjąć pracę w danym zawodzie i stwierdza ewentualne przeciwwskazania do wykonywania tego zajęcia. Wykonuje także badania kontrolne, przeprowadzane po zwolnieniu zdrowotnym trwającym dłużej niż 30 dni, mające na celu określenie czy pracownik całkowicie zakończył proces leczenia i może powrócić do pracy.

 • Lekarz rodzinny

  Lekarz rodzinny sprawuje opiekę nad całą rodziną. Zazwyczaj do jednego lekarza przypisana jest cała grupa wiekowa w domu (od babci, dziadka aż po wnuczka). Badania wykonuje on najczęściej w swoim gabinecie, ale również, w domu pacjenta. Może wystawić diagnozę pozwalającą na leczenie lub kierować do określonego specjalisty. Wykonuje ponadto: EKG, pomiar ciśnienia tętniczego, osłuchuje i bada tętno lub płód, udziela pierwszej pomocy w nagłych wypadkach, przeprowadza szczepienia ochronne, udziela porad w zakresie rehabilitacji ruchowej.

Zgłoś naruszenie

Opinie o lek. Halina Adamczyk-Wojciechowska

Podobni lekarze

 1. Włodzimierz Szaroszyk

  Centrum Kardiologii Allenort, Warszawa Płowiecka

 2. Bogdan Obuchowicz

  SZPZLO Warszawa - Rembertów

 3. Urszula Uranowska

  Praktyka Lekarzy Rodzinnych

 4. Zbigniew Surowiec

  "Formmed" Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych

 5. Anna Kozłowska

  Centrum Medyczne SIGNAL IDUNA

 6. Paweł Droszcz

  Centrum Medyczne Enel-Med

 7. Danuta Kobus

  Centrum Medyczne Lux-Med Przychodnia Nr 15

 8. Anna Semczuk

  Zakład Lecznictwa Otwartego