Jacek Albiński - Chirurg - Onkolog - Proktolog - Warszawa - Opinie

Opinie o lekarzach - Spis i ranking lekarzy Opinie 85429 lekarzy i adresy 9559 aptek z całej Polski

Jacek Albiński

 • Chirurg
 • Onkolog
 • Proktolog
Poleca 0 pacjentówPolecam!
 • Chirurg

  Chirurg to specjalista zajmujący się leczeniem operacyjnym i pooperacyjnym. Przeprowadza zabiegi chirurgiczne i operacje na tkankach miękkich oraz twardych w obrębie klatki piersiowej, jamy brzusznej, układu naczyniowego, kończyń, kręgosłupa i czaszki. Wykonuje takie zabiegi jak oczyszczanie i zszywanie ran, zmiany opatrunku, zdejmowanie szwów, usuwanie ciał obcych, wycinanie zmian skórnych, pobieranie materiału biologicznego do badań laboratoryjnych, leczenie operacyjne w przypadku urazów, oparzeń i złamań i wiele więcej. Może także wykonywać zabiegi inwazyjne i przeprowadzać diagnostyczne próby czynnościowe. 

 • Onkolog

  Onkolog jest lekarzem specjalistą, który zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem wszelkich chorób o podłożu nowotworowym. Przeprowadza badania umożliwiające wykrycie i określenie danego typu nowotworu - poza zleceniem tradycyjnych badań biochemicznych takimi jak morfologia krwi i posiew, wykonuje nakucia (lędźwiowe, jamy opłucnej i otrzewnej), biopsje szpiku kostnego, pobieranie materiałów do badań cytologicznych i histopatologicznych i in.

  Po ustaleniu diagnozy, opracowuje indywidualny tok leczenia pacjenta za pomocą środków farmakologicznych, chemioterapii czy immunoterapii, kieruje do leczenia chirurgicznego, a także zajmuje się rehabilitacją pooperacyjną.

 • Proktolog

  Lekarz proktolog prowadzi profilaktykę, diagnostykę i leczenie schorzeń jelita grubego, odbytnicy i odbytu w tym: nowotworów odbytu i odbytnicy, żylaków odbytu i odbytnicy, szczelin odbytu, ropni, krwawień i śwądu, krwiaków okołoodbytniczych, przetok okołodobytniczych i innych.

Zgłoś naruszenie

Opinie o Jacek Albiński

Podobni lekarze

 1. Wojciech Paweł Lipiński

  Klinika Kardiochirurgii - Instytut "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka"

 2. Anna Zofia Wakulińska

  Centrum Zdrowia Matki, Dziecka i Młodzieży

 3. Marek Durlik

  Europejskie Centrum Medyczne

 4. Monika Nagadowska

  AG Klinik

 5. Maciej Maria Mogielnicki

  Mogielnicki Maciej lek.med.spec. chirurg onkolog

 6. Anna Paulina Dąbrowska-Iwanicka

  Centrum Onkologii - Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie

 7. Marta Olenderek-Adynowska

  Demeter

 8. Jan Sarzyński

  Klinka OMED Kabaty