Jacek Borawski - Diabetolog - Endokrynolog - Internista - Białystok - Opinie

Opinie o lekarzach - Spis i ranking lekarzy Opinie 85429 lekarzy i adresy 9559 aptek z całej Polski

Jacek Borawski

 • Diabetolog
 • Endokrynolog
 • Internista
Poleca 0 pacjentówPolecam!
 • Diabetolog

  Diabetolog to lekarz zajmujący się leczeniem pacjentów chorych na cukrzycę różnego typu (cukrzyca młodzieńcza, cukrzyca dorosłych, cukrzyca ciężarnych i cukrzyca wtórna) oraz innych zaburzeń o podłożu metabolicznym. Jego celem jest przeprowadzenie badań pomagających rozpoznać typ choroby oraz stopień jej zaawansowania, jak np. oznaczanie glikemii, ketonurii, próby czynnościowe nerek, badanie dna oka. Lekarz dobiera najbardziej odpowiednią metodę leczenia dla swoich pacjentów - stosuje leczenie farmakologiczne.

 • Endokrynolog

  Endokrynolog zajmuje się leczeniem chorób i zaburzeń, mających swoje źródło w nieprawidłowym funkcjonowaniu gruczołów wydzielania wewnętrznego i hormonów. Diagnozuje i leczy choroby związane z nieprawidłową gospodarką hormonalną, jak np. choroby tarczycy(nadczynność, niedoczynność), choroby nadnerczy, otyłość, cukrzycę, miażdżycę tętnic, nadciśnienie tętnicze czy zaburzenia gospodarki wapniowo-fosforanowej.

   

 • Internista

  Internista to specjalista w zakresie chorób wewnętrznych człowieka. Internista pomoże uporać się z przeziębieniem czy bólem głowy, ale i wstępnie oceni, dlaczego bolą stawy, albo serce bije za szybko. To on, w razie potrzeby, zleca nam badania diagnostyczne, a także kieruje do lekarzy specjalistów.

Zgłoś naruszenie

Opinie o Jacek Borawski

Podobni lekarze

 1. Maria Małgorzata Mazerska

  Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

 2. Marek Kalinowski

  Kalinowski Marek Lekarz Internista

 3. Anna Kopera

  Gabinet lekarski

 4. Adam Pietruczuk

  Pietruczuk Adam, lek. med. nternista

 5. Beata Naumnik

  Uniwersytet Medyczny w Białymstoku - Wydział Lekarski z Oddziałem Stomatologii i Oddziałem Nauczania w Języku Angielskim - Klini

 6. Iwona Chlebińska

  Spółdzielczy Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Eskulap