Jacek Marian Adamczyk - Chirurg - Urolog - Kielce - Opinie

Opinie o lekarzach - Spis i ranking lekarzy Opinie 85429 lekarzy i adresy 9559 aptek z całej Polski

Jacek Marian Adamczyk

 • Chirurg
 • Urolog
Poleca 0 pacjentówPolecam!
 • Chirurg

  Chirurg to specjalista zajmujący się leczeniem operacyjnym i pooperacyjnym. Przeprowadza zabiegi chirurgiczne i operacje na tkankach miękkich oraz twardych w obrębie klatki piersiowej, jamy brzusznej, układu naczyniowego, kończyń, kręgosłupa i czaszki. Wykonuje takie zabiegi jak oczyszczanie i zszywanie ran, zmiany opatrunku, zdejmowanie szwów, usuwanie ciał obcych, wycinanie zmian skórnych, pobieranie materiału biologicznego do badań laboratoryjnych, leczenie operacyjne w przypadku urazów, oparzeń i złamań i wiele więcej. Może także wykonywać zabiegi inwazyjne i przeprowadzać diagnostyczne próby czynnościowe. 

 • Urolog

  Lekarz urolog jest odpowiedzialny za leczenie chorób i wad narządów układu moczowego i narządów płciowych męskich u dorosłych jak i dzieci. Przeprowadza on badania urologiczne, diagnostyczne próby czynnościowe układu moczowego, w razie potrzeby pobiera materiał biologiczny do badań diagnostycznych. Może także wykonywać punkcje i biopsje różnych narządów. Nadzoruje cały proces leczenia u chorego, a także odpowiada za rehabilitację pooperacyjną.

  Urolog przeprowadza zabiegi chirurgiczne związane z chorobami układu moczowego i płciowego, jak np. nowotwory, torbiele, zmiany powstałe na skutek urazów lub wad rozwojowych, operacje rekonstrukcyjne, wycinanie i przeszczep nerki.

Zgłoś naruszenie

Opinie o Jacek Marian Adamczyk

Podobni lekarze

 1. Krzysztof Marek Kurczych

  Szpital Kielecki św. Aleksandra

 2. Danuta Purtal-Kociuba

  Powiatowe Centrum Usług Medycznych w Kielcach

 3. Bolesław Rylski

  Selmedic SC - Specjalistyczne Usługi Medyczne.

 4. Wiesław Czarkowski

  Ener Vita Sp. z o.o.

 5. Lech Sobański

  Szpital św. Rafała w Kielcach

 6. Jacek Marian Adamczyk

  im. Św aleksandra

 7. Jacek Salwowski

  Gabinet lekarski

 8. Jakub Perdeus

  Świętokrzyskie Centrum Onkologii w Kielcach