dr n. med. Jarosław Cywiński - Chirurg - Proktolog - Urolog - Łódź - Opinie

Opinie o lekarzach - Spis i ranking lekarzy Opinie 85429 lekarzy i adresy 9559 aptek z całej Polski

dr n. med. Jarosław Cywiński

 • Chirurg
 • Proktolog
 • Urolog
Poleca 0 pacjentówPolecam!
 • Dane kontaktowe:

 • Gdzie przyjmuje:

  Argo Centrum Medyczne
  ul. dr. Seweryna Sterlinga 27/29, Łódź

 • Chirurg

  Chirurg to specjalista zajmujący się leczeniem operacyjnym i pooperacyjnym. Przeprowadza zabiegi chirurgiczne i operacje na tkankach miękkich oraz twardych w obrębie klatki piersiowej, jamy brzusznej, układu naczyniowego, kończyń, kręgosłupa i czaszki. Wykonuje takie zabiegi jak oczyszczanie i zszywanie ran, zmiany opatrunku, zdejmowanie szwów, usuwanie ciał obcych, wycinanie zmian skórnych, pobieranie materiału biologicznego do badań laboratoryjnych, leczenie operacyjne w przypadku urazów, oparzeń i złamań i wiele więcej. Może także wykonywać zabiegi inwazyjne i przeprowadzać diagnostyczne próby czynnościowe. 

 • Proktolog

  Lekarz proktolog prowadzi profilaktykę, diagnostykę i leczenie schorzeń jelita grubego, odbytnicy i odbytu w tym: nowotworów odbytu i odbytnicy, żylaków odbytu i odbytnicy, szczelin odbytu, ropni, krwawień i śwądu, krwiaków okołoodbytniczych, przetok okołodobytniczych i innych.

 • Urolog

  Lekarz urolog jest odpowiedzialny za leczenie chorób i wad narządów układu moczowego i narządów płciowych męskich u dorosłych jak i dzieci. Przeprowadza on badania urologiczne, diagnostyczne próby czynnościowe układu moczowego, w razie potrzeby pobiera materiał biologiczny do badań diagnostycznych. Może także wykonywać punkcje i biopsje różnych narządów. Nadzoruje cały proces leczenia u chorego, a także odpowiada za rehabilitację pooperacyjną.

  Urolog przeprowadza zabiegi chirurgiczne związane z chorobami układu moczowego i płciowego, jak np. nowotwory, torbiele, zmiany powstałe na skutek urazów lub wad rozwojowych, operacje rekonstrukcyjne, wycinanie i przeszczep nerki.

Zgłoś naruszenie

Opinie o dr n. med. Jarosław Cywiński

Podobni lekarze

 1. Mariusz Szewczyk

  Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M. Kopernika w Łodzi

 2. Arkadiusz Michalak

  Salve

 3. Henryk Lesiewicz

  Salve

 4. Piotr Kula

  Szpital Kardiologiczny

 5. Krzysztof Kołomecki

  Multi-Med Plus

 6. Marek Wrona

  Neuromedica

 7. Andrzej Piotr Witczak

  I Szpital Miejski im. dr E. Sonnenberga w Łodzi