Jolanta Teresa Chmielińska - Audiolog, foniatra - Laryngolog - Ciechanów - Opinie

Opinie o lekarzach - Spis i ranking lekarzy Opinie 85429 lekarzy i adresy 9559 aptek z całej Polski

Jolanta Teresa Chmielińska

 • Audiolog, foniatra
 • Laryngolog
Poleca 0 pacjentówPolecam!
 • Audiolog, foniatra

  Audiolo/ foniatra to lekarz, który zajmuje się pacjentami z problemami chorób uszu, nosa, gardła, głosu, słuchu, mowy i języka. Audiolog diagnozuje i leczy choroby, takie jak: niedosłuch, głuchota, zaburzenia mowy, chrypka, bezgłos, szumy uszne, zaburzenia połykania, zaburzenia równowagi, zawroty głowy itp. 

  Znaczną część pracy audiologa pochłania także opieka nad pacjentami onkologicznymi. Audiolog zajmuje się diagnostyką i leczeniem raka krtani oraz innych nowotworów okolicy szyi, gardła i nosa. Prowadzi także rehabilitację po leczeniu operacyjnym raka krtani.

 • Laryngolog

  Laryngolog to lekarz zajmujący się leczeniem wszelkich dolegliwości a także schorzeń pojawiających się w pobliżu głowy i karku. Punktem zainteresowań specjalisty laryngologa są wszystkie dolegliwości oraz infekcje ucha, nosa, gardła, krtani oraz temu analogicznych. Zadaniem laryngologa jest po pierwsze identyfikacja i zdiagnozowanie choroby, i następnie podejmowanie prób jej uleczenia. Do jego kompetencji wliczana jest również chirurgia języczka, przynosowych zatok i ślinowych gruczołów.

Zgłoś naruszenie

Opinie o Jolanta Teresa Chmielińska

Podobni lekarze

 1. Jolanta Teresa Chmielińska

  NZOZ Arnica

 2. Marek Chmieliński Chmieliński

  Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie

 3. Alicja Goryszewska

  Gabinet lekarski

 4. Jolanta Palińska-Kaliszewska

  Rodzina

 5. Katarzyna Anna Hajwos

  Eskulap Centrum Medyczne w Ciechanowie