Kazimierz Białek - Chirurg - Urolog - Szamotuły - Opinie

Opinie o lekarzach - Spis i ranking lekarzy Opinie 85429 lekarzy i adresy 9559 aptek z całej Polski

Kazimierz Białek

 • Chirurg
 • Urolog
Poleca 0 pacjentówPolecam!
 • Dane kontaktowe:

  • 612-920-140
 • Gdzie przyjmuje:

  Gabinet lekarski
  Ul. Łucznicza 15, Szamotuły

 • Chirurg

  Chirurg to specjalista zajmujący się leczeniem operacyjnym i pooperacyjnym. Przeprowadza zabiegi chirurgiczne i operacje na tkankach miękkich oraz twardych w obrębie klatki piersiowej, jamy brzusznej, układu naczyniowego, kończyń, kręgosłupa i czaszki. Wykonuje takie zabiegi jak oczyszczanie i zszywanie ran, zmiany opatrunku, zdejmowanie szwów, usuwanie ciał obcych, wycinanie zmian skórnych, pobieranie materiału biologicznego do badań laboratoryjnych, leczenie operacyjne w przypadku urazów, oparzeń i złamań i wiele więcej. Może także wykonywać zabiegi inwazyjne i przeprowadzać diagnostyczne próby czynnościowe. 

 • Urolog

  Lekarz urolog jest odpowiedzialny za leczenie chorób i wad narządów układu moczowego i narządów płciowych męskich u dorosłych jak i dzieci. Przeprowadza on badania urologiczne, diagnostyczne próby czynnościowe układu moczowego, w razie potrzeby pobiera materiał biologiczny do badań diagnostycznych. Może także wykonywać punkcje i biopsje różnych narządów. Nadzoruje cały proces leczenia u chorego, a także odpowiada za rehabilitację pooperacyjną.

  Urolog przeprowadza zabiegi chirurgiczne związane z chorobami układu moczowego i płciowego, jak np. nowotwory, torbiele, zmiany powstałe na skutek urazów lub wad rozwojowych, operacje rekonstrukcyjne, wycinanie i przeszczep nerki.

Zgłoś naruszenie

Opinie o Kazimierz Białek

Podobni lekarze

 1. Andrzej Piotr Marciniak

  Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Szamotułach

 2. Piotr Andrzej Grzybowski

  Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Szamotułach

 3. Kazimierz Białek

  Gabinet lekarski

 4. Iwetta Stanisława Kaczmarek

  K MED Gabinety Medyczne i Stomatologiczne

 5. Hanna Maria Wolska-Sidorowicz

  Wolska-Sidorowicz Hanna, lek. med. Spec. onkolog. Gabinet