Krzysztof Katulski - Endokrynolog - Ginekolog - Położna, położnik - Poznań - Opinie

Opinie o lekarzach - Spis i ranking lekarzy Opinie 85429 lekarzy i adresy 9559 aptek z całej Polski

Krzysztof Katulski

 • Endokrynolog
 • Ginekolog
 • Położna, położnik
Poleca 0 pacjentówPolecam!
 • Dane kontaktowe:

  • 061 665 21 42
 • Gdzie przyjmuje:

  CENTRUM Ośrodek Specjalistyczny Usług Medycznych
  Ul. Jana Pawła Ii 26, Poznań

 • Endokrynolog

  Endokrynolog zajmuje się leczeniem chorób i zaburzeń, mających swoje źródło w nieprawidłowym funkcjonowaniu gruczołów wydzielania wewnętrznego i hormonów. Diagnozuje i leczy choroby związane z nieprawidłową gospodarką hormonalną, jak np. choroby tarczycy(nadczynność, niedoczynność), choroby nadnerczy, otyłość, cukrzycę, miażdżycę tętnic, nadciśnienie tętnicze czy zaburzenia gospodarki wapniowo-fosforanowej.

   

 • Ginekolog

  Ginekolog jest specjalistą, którego podstawowym zadaniem jest sprawowanie opieki lekarskiej nad kobietą w każdym okresie jej życia. Przede wszystkim sprawuje on opiekę profilaktyczną nad kobietami, co jest możliwe dzięki zlecaniom lub wykonywaniom badań przesiewowych takich jak cytologia, mammografia, usg piersi. Zadaniem położnika ginekologa, podobnie jak ginekologa, jest zapobieganie i leczenie chorób kobiecych narządów płciowych, leczenie chorób wenerycznych, czy chorób związanych z płodnością.

 • Położna, położnik

  Położna jest osobą, której głównym zadaniem jest opieka nad kobietą w czasie trwania ciąży, porodu, okresu połogowego, a następnie opieka nad niemowlęciem. 

  Położna prowadzi również działalność edukacyjno-zdrowotną w zakresie przygotowywania do życia w rodzinie i planowania ciąży, monitoruje prawidłowy przebieg ciąży, dba o wykonywanie wszystkich niezbędnych badań. W przypadku jakichkolwiek nieprawidłowości kieruje ciężarną do specjalistów i udziela wszystkich niezbędnych informacji. 

  Do niej należy prowadzenie i odebranie porodu, profesjonalna opieka medyczna i psychologiczna nad rodzącą, a w późniejszym okresie również opieka nad niemowlęciem do 6 t.ż..

Zgłoś naruszenie

Opinie o Krzysztof Katulski

Podobni lekarze

 1. Anna Obrębowska

  Gabinet lekarski

 2. Grażyna Derezińska-Kozłowska

  Specjalista Ginekolog-Położnik.

 3. Katarzyna Wachowiak-Ochmańska

  Gabinet Ginekologiczny.

 4. Beata Kroczek-Grządzielska

  Gabinet lekarski

 5. Adam Mościcki

  Gabinet Lekarski Mościcki Adam

 6. Przemysław Pięta

  Prywatny gabinet ginekologiczny

 7. Ewa Muszyńska-Wiese

  Gabinet lekarski