dr n. med. Krzysztof Podsiadło - Androlog - Ginekolog - Urolog - Poznań - Opinie

Opinie o lekarzach - Spis i ranking lekarzy Opinie 85429 lekarzy i adresy 9559 aptek z całej Polski

dr n. med. Krzysztof Podsiadło

 • Androlog
 • Ginekolog
 • Urolog
Poleca 0 pacjentówPolecam!
 • Dane kontaktowe:

  • 618-525-064
 • Gdzie przyjmuje:

  Gabinet Lekarski
  Ul. Noskowskiego 13 3, Poznań

 • Androlog

  Androlog to lekarz zajmujący się budową, czynnościami fizjologicznymi, diagnozowaniem i leczeniem męskiegu układu płciowego z różnych schorzeń (np. zapalenia, zaburzenia funkcji, ograniczona płodność, nowotwory), wad patologicznych w aspekcie endokrynologicznym, naczyniowym, operacyjnym, a także psychologicznym.

 • Ginekolog

  Ginekolog jest specjalistą, którego podstawowym zadaniem jest sprawowanie opieki lekarskiej nad kobietą w każdym okresie jej życia. Przede wszystkim sprawuje on opiekę profilaktyczną nad kobietami, co jest możliwe dzięki zlecaniom lub wykonywaniom badań przesiewowych takich jak cytologia, mammografia, usg piersi. Zadaniem położnika ginekologa, podobnie jak ginekologa, jest zapobieganie i leczenie chorób kobiecych narządów płciowych, leczenie chorób wenerycznych, czy chorób związanych z płodnością.

 • Urolog

  Lekarz urolog jest odpowiedzialny za leczenie chorób i wad narządów układu moczowego i narządów płciowych męskich u dorosłych jak i dzieci. Przeprowadza on badania urologiczne, diagnostyczne próby czynnościowe układu moczowego, w razie potrzeby pobiera materiał biologiczny do badań diagnostycznych. Może także wykonywać punkcje i biopsje różnych narządów. Nadzoruje cały proces leczenia u chorego, a także odpowiada za rehabilitację pooperacyjną.

  Urolog przeprowadza zabiegi chirurgiczne związane z chorobami układu moczowego i płciowego, jak np. nowotwory, torbiele, zmiany powstałe na skutek urazów lub wad rozwojowych, operacje rekonstrukcyjne, wycinanie i przeszczep nerki.

Zgłoś naruszenie

Opinie o dr n. med. Krzysztof Podsiadło

Podobni lekarze

 1. Tomasz Olejniczak

  GPGL

 2. Przemysław Szkudliński.

  Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy

 3. Radosław Słopień

  Gabinet Lekarski

 4. Tomasz Stefan Winiecki

  Gabinet lekarski

 5. Piotr Cieśliński

  Specjalistyczny Gabinet Urologiczny

 6. Joanna Małgorzata Witkowska

  Remedium - Wielkopolskie Centra Medyczne

 7. Andrzej Anholcer

  Gabinet lekarski

 8. Zofia Horbaczewska

  Medycyna Rodzinna