Małgorzata Zdzisława Biesiada - Geriatra - Internista - Lekarz rodzinny - Katowice - Opinie

Opinie o lekarzach - Spis i ranking lekarzy Opinie 85429 lekarzy i adresy 9559 aptek z całej Polski

Małgorzata Zdzisława Biesiada

 • Geriatra
 • Internista
 • Lekarz rodzinny
Poleca 0 pacjentówPolecam!
 • Geriatra

  Geriatra rozpoznaje, różnicuje i leczy metodami niechirurgicznymi choroby występujące w populacji ludzi starych (choroby metaboliczne, nowotworowe, naczyniowe), ze szczególnym uwzględnieniem profilaktyki powikłań; prowadzi rehabilitację po tych powikłaniach, leczy chorych przewlekle i w stanach terminalnych; organizuje pomoc medyczną i społeczną osobom niepełnosprawnym oraz podejmuje działania na rzecz promocji zdrowia i zapobiegania chorobom przewlekłym.

 • Internista

  Internista to specjalista w zakresie chorób wewnętrznych człowieka. Internista pomoże uporać się z przeziębieniem czy bólem głowy, ale i wstępnie oceni, dlaczego bolą stawy, albo serce bije za szybko. To on, w razie potrzeby, zleca nam badania diagnostyczne, a także kieruje do lekarzy specjalistów.

 • Lekarz rodzinny

  Lekarz rodzinny sprawuje opiekę nad całą rodziną. Zazwyczaj do jednego lekarza przypisana jest cała grupa wiekowa w domu (od babci, dziadka aż po wnuczka). Badania wykonuje on najczęściej w swoim gabinecie, ale również, w domu pacjenta. Może wystawić diagnozę pozwalającą na leczenie lub kierować do określonego specjalisty. Wykonuje ponadto: EKG, pomiar ciśnienia tętniczego, osłuchuje i bada tętno lub płód, udziela pierwszej pomocy w nagłych wypadkach, przeprowadza szczepienia ochronne, udziela porad w zakresie rehabilitacji ruchowej.

Zgłoś naruszenie

Opinie o Małgorzata Zdzisława Biesiada

Podobni lekarze

 1. Robert Marek Krysiak

  Centrum Endokrynologii

 2. Marta Maria Szumska-Motyka

  Poradnia Medycyny Pracy i Chorób Wewnętrznych S.c.

 3. Jadwiga Maria Szkaradek

  AGMED URODA

 4. Romuald Stolarczyk

  Gabinet lekarski

 5. Wiesława Halina Szewczak-Matuszewska

  Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej dla Dorosłych - Ośrodek Diagnostyki i Leczenia Chorób Kobiecych oraz Schorzeń Sutka

 6. Marek Jerzy Seweryn

  Oddział Hematologii i Transplantacji Szpiku

 7. Anna Maria Markiewicz-Niegłos

  Indywidualna Specjalictyczna Praktyka

 8. Agata Grabowska-Sopniewska

  Medycyna Rodzinna