Marek Adamek - Chirurg - Urolog - Warszawa - Opinie

Opinie o lekarzach - Spis i ranking lekarzy Opinie 85429 lekarzy i adresy 9559 aptek z całej Polski

Marek Adamek

 • Chirurg
 • Urolog
Poleca 0 pacjentówPolecam!
 • Chirurg

  Chirurg to specjalista zajmujący się leczeniem operacyjnym i pooperacyjnym. Przeprowadza zabiegi chirurgiczne i operacje na tkankach miękkich oraz twardych w obrębie klatki piersiowej, jamy brzusznej, układu naczyniowego, kończyń, kręgosłupa i czaszki. Wykonuje takie zabiegi jak oczyszczanie i zszywanie ran, zmiany opatrunku, zdejmowanie szwów, usuwanie ciał obcych, wycinanie zmian skórnych, pobieranie materiału biologicznego do badań laboratoryjnych, leczenie operacyjne w przypadku urazów, oparzeń i złamań i wiele więcej. Może także wykonywać zabiegi inwazyjne i przeprowadzać diagnostyczne próby czynnościowe. 

 • Urolog

  Lekarz urolog jest odpowiedzialny za leczenie chorób i wad narządów układu moczowego i narządów płciowych męskich u dorosłych jak i dzieci. Przeprowadza on badania urologiczne, diagnostyczne próby czynnościowe układu moczowego, w razie potrzeby pobiera materiał biologiczny do badań diagnostycznych. Może także wykonywać punkcje i biopsje różnych narządów. Nadzoruje cały proces leczenia u chorego, a także odpowiada za rehabilitację pooperacyjną.

  Urolog przeprowadza zabiegi chirurgiczne związane z chorobami układu moczowego i płciowego, jak np. nowotwory, torbiele, zmiany powstałe na skutek urazów lub wad rozwojowych, operacje rekonstrukcyjne, wycinanie i przeszczep nerki.

Zgłoś naruszenie

Opinie o Marek Adamek

Podobni lekarze

 1. Jerzy Burzykowski

  Gabinet lekarski

 2. Adam Alexandrowicz

  Gabinet lekarski

 3. Anna Sasak-Baran

  Lecznica Stomatologiczna Gocław

 4. Maciej Skórski

  Klinika Chirurgii Plastycznej dr Andrzeja Sankowskiego

 5. Piotr Jańczuk

  Gabinet Lekarski

 6. Robert Chmielewski

  rclinic

 7. Marek Pertkiewicz

  Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im prof. W. Orłowskiego CMKP

 8. Jadwiga Przystał

  Indywidualna Praktyka Lekarska Na Wezwanie Lek. Med. Jadwiga Przystał