Marek Barczyk - Lekarz rodzinny - Pediatra - Radiolog - Ełk - Opinie

Opinie o lekarzach - Spis i ranking lekarzy Opinie 85429 lekarzy i adresy 9559 aptek z całej Polski

Marek Barczyk

 • Lekarz rodzinny
 • Pediatra
 • Radiolog
Poleca 0 pacjentówPolecam!
 • Dane kontaktowe:

  • 0 87 610 16 67
 • Gdzie przyjmuje:

  Gabinet lekarski
  Ul. Wileńska 29A (Wejście Od Strony Balkonowej), Ełk

 • Lekarz rodzinny

  Lekarz rodzinny sprawuje opiekę nad całą rodziną. Zazwyczaj do jednego lekarza przypisana jest cała grupa wiekowa w domu (od babci, dziadka aż po wnuczka). Badania wykonuje on najczęściej w swoim gabinecie, ale również, w domu pacjenta. Może wystawić diagnozę pozwalającą na leczenie lub kierować do określonego specjalisty. Wykonuje ponadto: EKG, pomiar ciśnienia tętniczego, osłuchuje i bada tętno lub płód, udziela pierwszej pomocy w nagłych wypadkach, przeprowadza szczepienia ochronne, udziela porad w zakresie rehabilitacji ruchowej.

 • Pediatra

  Lekarz pediatra to specjalista, który zajmuje się opieką medyczną nad dziećmi i młodzieżą do 18 r.ż.. Do jego zadań należy wykonywanie profilaktycznych pediatrycznych badań okresowych, ocena stopnia rozwoju psychometrycznego dziecka, rozpoznawanie zaburzeń rozwojowych, wykonywanie szczepień ochronnych i badań przesiewowych. Pediatra udziela rodzicom niezbędnych informacji odnośnie pielęgnacji niemowlęcia, karmienia i właściwej opieki. Zleca także wykonywanie ćwiczeń korekcyjnych jeśli zachodzi taka potrzeba. Do zadań lekarza pediatry należy także wykonywanie biopsji i prób czynnościowych.

 • Radiolog

  Radiolog zajmuje się chorobami somatycznymi, posługując się różnymi metodami obrazowania i odpowiednią aparaturą (aparat rentgenowski klasyczny, tomograf, tomograf komputerowy, ultrasonograf, badania radioizotopowe, rezonans magnetyczny NMR i inne).

Zgłoś naruszenie

Opinie o Marek Barczyk

Podobni lekarze

 1. Andrzej Sroka

  Centrum Kardiologii Allenort

 2. Agnieszka Kuczyńska

  Gabinet Internistyczny

 3. Mirosława Anna Romanowska

  Mazurskie Centrum Zdrowia Zakład Opieki Zdrowotnej w Ełku - "Pro-Medica" w Ełku

 4. Anna Skrzypkowska

  Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "VITA"

 5. Marek Barczyk

  Gabinet lekarski

 6. Wojciech Skowysz

  Gabinet lekarski