Maria Barzowska-Bielska - Alergolog - Laryngolog - Rumia - Opinie

Opinie o lekarzach - Spis i ranking lekarzy Opinie 85429 lekarzy i adresy 9559 aptek z całej Polski

Maria Barzowska-Bielska

 • Alergolog
 • Laryngolog
Poleca 0 pacjentówPolecam!
 • Dane kontaktowe:

  • 602-368-535
 • Gdzie przyjmuje:

  Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska.
  Ul. Kosynierów 37/3, Rumia

 • Alergolog

  Alergolog jest lekarzem zajmującym się pacjentami cierpiącymi na alergie wywoływane różnymi czynnikami jak np. składniki pokarmowe, sierść, kurz, pyłki roślin, leki. Jego zadaniem jest prawidłowe zdiagnozowanie typu alergii, określenie alergenu wywołującego chorobę oraz dobór odpowiednich leków i najwłaściwszej terapii odczulającej.

  Alergolog wykrywa uczulenie przeprowadzając odpowiednie testy (skórne, śluzówkowe, immunologiczne), badania czynnościowe układu oddechowego, przeprowadzanie diety eliminacyjnej. Po przeprowadzeniu  badań, określeniu typu alergii i alergenu, rozpoczyna leczenie pacjenta za pomocą właściwych leków. Jeśli istnieje taka możliwość, przeprowadza także terapię odczulająca, polegającą najczęściej na podawaniu specjalnej szczepionki (lub serii szczepionek).

 • Laryngolog

  Laryngolog to lekarz zajmujący się leczeniem wszelkich dolegliwości a także schorzeń pojawiających się w pobliżu głowy i karku. Punktem zainteresowań specjalisty laryngologa są wszystkie dolegliwości oraz infekcje ucha, nosa, gardła, krtani oraz temu analogicznych. Zadaniem laryngologa jest po pierwsze identyfikacja i zdiagnozowanie choroby, i następnie podejmowanie prób jej uleczenia. Do jego kompetencji wliczana jest również chirurgia języczka, przynosowych zatok i ślinowych gruczołów.

Zgłoś naruszenie

Opinie o Maria Barzowska-Bielska

Podobni lekarze

 1. Piotr Antoni Chwiałkowski

  NZOZ nr 1 w Rumi

 2. Maria Onasz-Manitius

  Radiologica Net Pytlewski & Ryterski

 3. Maria Barzowska-Bielska

  Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska.

 4. Marek Bernisz

  Gabinet lekarski

 5. Zofia Borakowska

  Gabinet lekarski