Marian Fluder - Chirurg - Lekarz sportowy - Pediatra - Gniezno - Opinie

Opinie o lekarzach - Spis i ranking lekarzy Opinie 85429 lekarzy i adresy 9559 aptek z całej Polski

Marian Fluder

 • Chirurg
 • Lekarz sportowy
 • Pediatra
Poleca 0 pacjentówPolecam!
 • Dane kontaktowe:

  • 614-264-926
 • Gdzie przyjmuje:

  Gabinet Lekarski
  Ul. Żwirki I Wigury 47, Gniezno

 • Chirurg

  Chirurg to specjalista zajmujący się leczeniem operacyjnym i pooperacyjnym. Przeprowadza zabiegi chirurgiczne i operacje na tkankach miękkich oraz twardych w obrębie klatki piersiowej, jamy brzusznej, układu naczyniowego, kończyń, kręgosłupa i czaszki. Wykonuje takie zabiegi jak oczyszczanie i zszywanie ran, zmiany opatrunku, zdejmowanie szwów, usuwanie ciał obcych, wycinanie zmian skórnych, pobieranie materiału biologicznego do badań laboratoryjnych, leczenie operacyjne w przypadku urazów, oparzeń i złamań i wiele więcej. Może także wykonywać zabiegi inwazyjne i przeprowadzać diagnostyczne próby czynnościowe. 

 • Lekarz sportowy

  Zadanie lekarza sportowego polega na osiągnieciu maksymalnego zdrowia i wysokiej kondycji u osób, które uprawiają sport wyczynowo. Lekarze medycyny sportowej zajmują się również kompleksowym leczeniem kontuzji.

 • Pediatra

  Lekarz pediatra to specjalista, który zajmuje się opieką medyczną nad dziećmi i młodzieżą do 18 r.ż.. Do jego zadań należy wykonywanie profilaktycznych pediatrycznych badań okresowych, ocena stopnia rozwoju psychometrycznego dziecka, rozpoznawanie zaburzeń rozwojowych, wykonywanie szczepień ochronnych i badań przesiewowych. Pediatra udziela rodzicom niezbędnych informacji odnośnie pielęgnacji niemowlęcia, karmienia i właściwej opieki. Zleca także wykonywanie ćwiczeń korekcyjnych jeśli zachodzi taka potrzeba. Do zadań lekarza pediatry należy także wykonywanie biopsji i prób czynnościowych.

Zgłoś naruszenie

Opinie o Marian Fluder

Podobni lekarze

 1. Marek Ireneusz Pogoda

  Centrum Stomatologii Śmieleccy

 2. Mariusz Maciałek

  Gabinet lekarski

 3. Marian Fluder

  Gabinet Lekarski

 4. Aldona Dubis

  Gabinet Lekarski

 5. Wiesława Różewicka

  Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska.

 6. Wojciech Jacek Chmielewski

  Zespół Przychodni Rejonowo-Specjalistycznych Lekarzy Rodzinnych "MEDIPOM" Andrzej Przybylski- Wojciech Nowacki SPÓŁKA JAWNA - Po