dr n. med. Marlena Kaczmarczyk ( Brzęk ) - Androlog - Ginekolog - Położna, położnik - Lublin - Opinie

Opinie o lekarzach - Spis i ranking lekarzy Opinie 85429 lekarzy i adresy 9559 aptek z całej Polski

dr n. med. Marlena Kaczmarczyk ( Brzęk )

 • Androlog
 • Ginekolog
 • Położna, położnik
Poleca 0 pacjentówPolecam!
 • Androlog

  Androlog to lekarz zajmujący się budową, czynnościami fizjologicznymi, diagnozowaniem i leczeniem męskiegu układu płciowego z różnych schorzeń (np. zapalenia, zaburzenia funkcji, ograniczona płodność, nowotwory), wad patologicznych w aspekcie endokrynologicznym, naczyniowym, operacyjnym, a także psychologicznym.

 • Ginekolog

  Ginekolog jest specjalistą, którego podstawowym zadaniem jest sprawowanie opieki lekarskiej nad kobietą w każdym okresie jej życia. Przede wszystkim sprawuje on opiekę profilaktyczną nad kobietami, co jest możliwe dzięki zlecaniom lub wykonywaniom badań przesiewowych takich jak cytologia, mammografia, usg piersi. Zadaniem położnika ginekologa, podobnie jak ginekologa, jest zapobieganie i leczenie chorób kobiecych narządów płciowych, leczenie chorób wenerycznych, czy chorób związanych z płodnością.

 • Położna, położnik

  Położna jest osobą, której głównym zadaniem jest opieka nad kobietą w czasie trwania ciąży, porodu, okresu połogowego, a następnie opieka nad niemowlęciem. 

  Położna prowadzi również działalność edukacyjno-zdrowotną w zakresie przygotowywania do życia w rodzinie i planowania ciąży, monitoruje prawidłowy przebieg ciąży, dba o wykonywanie wszystkich niezbędnych badań. W przypadku jakichkolwiek nieprawidłowości kieruje ciężarną do specjalistów i udziela wszystkich niezbędnych informacji. 

  Do niej należy prowadzenie i odebranie porodu, profesjonalna opieka medyczna i psychologiczna nad rodzącą, a w późniejszym okresie również opieka nad niemowlęciem do 6 t.ż..

Zgłoś naruszenie

Opinie o dr n. med. Marlena Kaczmarczyk ( Brzęk )

Podobni lekarze

 1. Andrzej Milczarek

  AB Centrum Medyczne Relaksowa

 2. Janusz Jacek Kraczkowski

  Klinika Położnictwa i Patologii Ciąży Uniwersytet Medyczny w Lublinie

 3. Dariusz K. Wójcik

  SPSK Nr 4

 4. Marlena Kaczmarczyk ( Brzęk )

  PROVIVO SPECJALISTYCZNE CENTRUM MEDYCZNE tel:607287912

 5. Tomasz Grzywna

  CRH ŻAGIEL MED Przychodnia Zana

 6. Anna Kwaśniewska

  Gabinet Ginekologiczno - Położniczy

 7. Jerzy Franczak

  Centrum Medyczne Luxmed Sp.z o.o.