Piotr Adamkiewicz - Chirurg - Urolog - Kościerzyna - Opinie

Opinie o lekarzach - Spis i ranking lekarzy Opinie 85429 lekarzy i adresy 9559 aptek z całej Polski

Piotr Adamkiewicz

 • Chirurg
 • Urolog
Poleca 0 pacjentówPolecam!
 • Dane kontaktowe:

  • 686-01-72
 • Gdzie przyjmuje:

  NZOZ Poradnia Urologiczna
  Ul. Piechowskiego 36, Kościerzyna

 • Chirurg

  Chirurg to specjalista zajmujący się leczeniem operacyjnym i pooperacyjnym. Przeprowadza zabiegi chirurgiczne i operacje na tkankach miękkich oraz twardych w obrębie klatki piersiowej, jamy brzusznej, układu naczyniowego, kończyń, kręgosłupa i czaszki. Wykonuje takie zabiegi jak oczyszczanie i zszywanie ran, zmiany opatrunku, zdejmowanie szwów, usuwanie ciał obcych, wycinanie zmian skórnych, pobieranie materiału biologicznego do badań laboratoryjnych, leczenie operacyjne w przypadku urazów, oparzeń i złamań i wiele więcej. Może także wykonywać zabiegi inwazyjne i przeprowadzać diagnostyczne próby czynnościowe. 

 • Urolog

  Lekarz urolog jest odpowiedzialny za leczenie chorób i wad narządów układu moczowego i narządów płciowych męskich u dorosłych jak i dzieci. Przeprowadza on badania urologiczne, diagnostyczne próby czynnościowe układu moczowego, w razie potrzeby pobiera materiał biologiczny do badań diagnostycznych. Może także wykonywać punkcje i biopsje różnych narządów. Nadzoruje cały proces leczenia u chorego, a także odpowiada za rehabilitację pooperacyjną.

  Urolog przeprowadza zabiegi chirurgiczne związane z chorobami układu moczowego i płciowego, jak np. nowotwory, torbiele, zmiany powstałe na skutek urazów lub wad rozwojowych, operacje rekonstrukcyjne, wycinanie i przeszczep nerki.

Zgłoś naruszenie

Opinie o Piotr Adamkiewicz

Podobni lekarze

 1. Dobrosława Lucyna Drabik-Fornal

  Prywatny Gabinet Specjalistyczny Dobrosława Drabik-Fornal

 2. Piotr Adamkiewicz

  NZOZ Poradnia Urologiczna

 3. Wojciech Henryk Pellowski

  Oddział chirurgiczny ogólny - Szpital Specjalistyczny

 4. Roman Bielawa

  Gabinet lekarski

 5. Kamil Brzuskiewicz

  Gabinet lekarski

 6. Julian Czuryło

  Gabinet lekarski