dr n. med. Piotr Machoy - Androlog - Chirurg - Urolog - Szczecin - Opinie

Opinie o lekarzach - Spis i ranking lekarzy Opinie 85429 lekarzy i adresy 9559 aptek z całej Polski

dr n. med. Piotr Machoy

 • Androlog
 • Chirurg
 • Urolog
Poleca 0 pacjentówPolecam!
 • Dane kontaktowe:

  • 818-847-103
 • Gdzie przyjmuje:

  Gabinety Lekarskie Dr Machoy
  Ul. Klonowica 43/1, Szczecin

 • Androlog

  Androlog to lekarz zajmujący się budową, czynnościami fizjologicznymi, diagnozowaniem i leczeniem męskiegu układu płciowego z różnych schorzeń (np. zapalenia, zaburzenia funkcji, ograniczona płodność, nowotwory), wad patologicznych w aspekcie endokrynologicznym, naczyniowym, operacyjnym, a także psychologicznym.

 • Chirurg

  Chirurg to specjalista zajmujący się leczeniem operacyjnym i pooperacyjnym. Przeprowadza zabiegi chirurgiczne i operacje na tkankach miękkich oraz twardych w obrębie klatki piersiowej, jamy brzusznej, układu naczyniowego, kończyń, kręgosłupa i czaszki. Wykonuje takie zabiegi jak oczyszczanie i zszywanie ran, zmiany opatrunku, zdejmowanie szwów, usuwanie ciał obcych, wycinanie zmian skórnych, pobieranie materiału biologicznego do badań laboratoryjnych, leczenie operacyjne w przypadku urazów, oparzeń i złamań i wiele więcej. Może także wykonywać zabiegi inwazyjne i przeprowadzać diagnostyczne próby czynnościowe. 

 • Urolog

  Lekarz urolog jest odpowiedzialny za leczenie chorób i wad narządów układu moczowego i narządów płciowych męskich u dorosłych jak i dzieci. Przeprowadza on badania urologiczne, diagnostyczne próby czynnościowe układu moczowego, w razie potrzeby pobiera materiał biologiczny do badań diagnostycznych. Może także wykonywać punkcje i biopsje różnych narządów. Nadzoruje cały proces leczenia u chorego, a także odpowiada za rehabilitację pooperacyjną.

  Urolog przeprowadza zabiegi chirurgiczne związane z chorobami układu moczowego i płciowego, jak np. nowotwory, torbiele, zmiany powstałe na skutek urazów lub wad rozwojowych, operacje rekonstrukcyjne, wycinanie i przeszczep nerki.

Zgłoś naruszenie

Opinie o dr n. med. Piotr Machoy

Podobni lekarze

 1. Adam Gołąb

  Spondylus - gabinet

 2. Wojciech Władysław Bychawski

  Uromedex

 3. Piotr Prowans

 4. Anna Pacewicz

  Gabinet lekarski

 5. Piotr Machoy

  Gabinety Lekarskie Dr Machoy

 6. Tadeusz Sulikowski

  Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Tadeusz Sulikowski

 7. Marian Henryk Kolosa

  NZOZ Święty Marek

 8. Piotr Józef Wojtasik

  Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 2 Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie - Klinika Chirurgii Ogólnej i Onko