lek. Rafał Brzeziński - Audiolog, foniatra - Laryngolog - Lekarz rodzinny - Warszawa - Opinie

Opinie o lekarzach - Spis i ranking lekarzy Opinie 85429 lekarzy i adresy 9559 aptek z całej Polski

lek. Rafał Brzeziński

 • Audiolog, foniatra
 • Laryngolog
 • Lekarz rodzinny
Poleca 0 pacjentówPolecam!
 • Dane kontaktowe:

 • Gdzie przyjmuje:

  Laryngomedica - cała Warszawa, wizyty domowe
  Ul. Warszawa I Okolice, Warszawa

 • Audiolog, foniatra

  Audiolo/ foniatra to lekarz, który zajmuje się pacjentami z problemami chorób uszu, nosa, gardła, głosu, słuchu, mowy i języka. Audiolog diagnozuje i leczy choroby, takie jak: niedosłuch, głuchota, zaburzenia mowy, chrypka, bezgłos, szumy uszne, zaburzenia połykania, zaburzenia równowagi, zawroty głowy itp. 

  Znaczną część pracy audiologa pochłania także opieka nad pacjentami onkologicznymi. Audiolog zajmuje się diagnostyką i leczeniem raka krtani oraz innych nowotworów okolicy szyi, gardła i nosa. Prowadzi także rehabilitację po leczeniu operacyjnym raka krtani.

 • Laryngolog

  Laryngolog to lekarz zajmujący się leczeniem wszelkich dolegliwości a także schorzeń pojawiających się w pobliżu głowy i karku. Punktem zainteresowań specjalisty laryngologa są wszystkie dolegliwości oraz infekcje ucha, nosa, gardła, krtani oraz temu analogicznych. Zadaniem laryngologa jest po pierwsze identyfikacja i zdiagnozowanie choroby, i następnie podejmowanie prób jej uleczenia. Do jego kompetencji wliczana jest również chirurgia języczka, przynosowych zatok i ślinowych gruczołów.

 • Lekarz rodzinny

  Lekarz rodzinny sprawuje opiekę nad całą rodziną. Zazwyczaj do jednego lekarza przypisana jest cała grupa wiekowa w domu (od babci, dziadka aż po wnuczka). Badania wykonuje on najczęściej w swoim gabinecie, ale również, w domu pacjenta. Może wystawić diagnozę pozwalającą na leczenie lub kierować do określonego specjalisty. Wykonuje ponadto: EKG, pomiar ciśnienia tętniczego, osłuchuje i bada tętno lub płód, udziela pierwszej pomocy w nagłych wypadkach, przeprowadza szczepienia ochronne, udziela porad w zakresie rehabilitacji ruchowej.

Zgłoś naruszenie

Opinie o lek. Rafał Brzeziński

Podobni lekarze

 1. Dorota Osińska

  Gabinet lekarski

 2. Anna Semczuk

  Zakład Lecznictwa Otwartego

 3. Beata Cichecka

  Medyczne Laboratorium Diagnostyczne CM Lim Laboratoria

 4. Anna Janus-Łuczycka

  Centrum Medicover KEN

 5. Krzysztof Kraszewski

  Centrum Medyczne Lux-Med

 6. Elżbieta Fijałkowska

  Centrum Medyczne Lux-Med Przychodnia Nr 28

 7. Piotr Sopliński

  NZOZ Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS

 8. Włodzimierz Kuźma

  Gabinet Lekarski