dr n. med. Robert Gajda - Internista - Kardiolog - Lekarz sportowy - Pułtusk - Opinie

Opinie o lekarzach - Spis i ranking lekarzy Opinie 85429 lekarzy i adresy 9559 aptek z całej Polski

dr n. med. Robert Gajda

 • Internista
 • Kardiolog
 • Lekarz sportowy
Poleca 1 pacjentówPolecam!
 • Dane kontaktowe:

 • Gdzie przyjmuje:

  Centrum Medyczne Gajda-Med
  Ul. Piotra Skargi 23/29, Pułtusk

 • Internista

  Internista to specjalista w zakresie chorób wewnętrznych człowieka. Internista pomoże uporać się z przeziębieniem czy bólem głowy, ale i wstępnie oceni, dlaczego bolą stawy, albo serce bije za szybko. To on, w razie potrzeby, zleca nam badania diagnostyczne, a także kieruje do lekarzy specjalistów.

 • Kardiolog

  Kardiolog to specjalista, który leczy wrodzone i nabyte choroby serca, ale także zajmuje się naczyniami krwionośnymi. W zakresie zainteresowań kardiologów mieści się więc cały układ krążenia i tzw. choroby sercowo-naczyniowe obejmujące m.in. nadciśnienie tętnicze. Do specjalnych zadań i metod badań kardiologicznych zalicza się: rozpoznanie i badanie wrodzonych i nabytych chorób serca, układu krążenia, naczyń krwionośnych i mięśnia sercowego wsparcie i prowadzenie podczas rehabilitacji pacjentów z chorobami serca i układu krążenia i socjalno-medyczna ocena ich zawodowej odporności, podstawowa intensywna opieka medyczna; badanie serca przy pomocy ultradźwięków (np. echokardiografia); diagnostyczne cewnikowanie serca m.in. z koronarografią.

 • Lekarz sportowy

  Zadanie lekarza sportowego polega na osiągnieciu maksymalnego zdrowia i wysokiej kondycji u osób, które uprawiają sport wyczynowo. Lekarze medycyny sportowej zajmują się również kompleksowym leczeniem kontuzji.

Zgłoś naruszenie

Opinie o dr n. med. Robert Gajda

Podobni lekarze

 1. Włodzimierz Miron Lewandowski

  Centrum Medyczne GAJDA-MED

 2. Katarzyna Wolicka

  Centrum Medyczne Gajda-Med

 3. Robert Gajda

  Centrum Medyczne Gajda-Med

 4. Lech Kozłowski

  Gabinet lekarski

 5. Piotr Winciunas

  Oddział Terenowy Nr 59