Roland Bednarski - Internista - Lekarz medycyny pracy - Reumatolog - Pasłęk - Opinie

Opinie o lekarzach - Spis i ranking lekarzy Opinie 85429 lekarzy i adresy 9559 aptek z całej Polski

Roland Bednarski

 • Internista
 • Lekarz medycyny pracy
 • Reumatolog
Poleca 0 pacjentówPolecam!
 • Dane kontaktowe:

  • Gdzie przyjmuje:

   Gabinet lekarski
   Ul. Jagiełły 24, Pasłęk

  • Internista

   Internista to specjalista w zakresie chorób wewnętrznych człowieka. Internista pomoże uporać się z przeziębieniem czy bólem głowy, ale i wstępnie oceni, dlaczego bolą stawy, albo serce bije za szybko. To on, w razie potrzeby, zleca nam badania diagnostyczne, a także kieruje do lekarzy specjalistów.

  • Lekarz medycyny pracy

   Lekarz medycyny pracy sprawuje nadzór zdrowotny nad osobami pracującymi, studentami, osobami wyrabiającymi prawo jazdy lub ubiegającymi się o pozwolenie do posiadania broni. Zadaniem tego specjalisty jest orzekanie o zdolności pracownika do wykonywania danej pracy lub zajęcia. Lekarz medycyny pracywykonuje niezbędne badania profilaktyczne - są to badania wstępne (wykonywane przy podejmowaniu pracy przez pracownika) i okresowe (wykonywane co 1-3 lata w zależności od charakteru pracy). Na ich podstawie lekarz ocenia czy pracownik może podjąć pracę w danym zawodzie i stwierdza ewentualne przeciwwskazania do wykonywania tego zajęcia. Wykonuje także badania kontrolne, przeprowadzane po zwolnieniu zdrowotnym trwającym dłużej niż 30 dni, mające na celu określenie czy pracownik całkowicie zakończył proces leczenia i może powrócić do pracy.

  • Reumatolog

   Reumatolog to lekarz, który leczy nieurazowe schorzenia układu ruchu: układowe choroby tkanki łącznej oraz inne zapalne i niezapalne choroby narządu ruchu, zarówno układu kostnostawowego, jak i tkanek miękkich.

  Zgłoś naruszenie

  Opinie o Roland Bednarski

  Podobni lekarze

  1. Ewa Petryk

   Gabinet lekarski

  2. Roland Bednarski

   Gabinet lekarski

  3. Henryk Andrzej Hołuj

   Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Szpital - oddział wewnętrzny

  4. Michał Lipski

   Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska