dr n. med. Sławomir Letkiewicz - Androlog - Chirurg - Urolog - Tarnowskie Góry - Opinie

Opinie o lekarzach - Spis i ranking lekarzy Opinie 85429 lekarzy i adresy 9559 aptek z całej Polski

dr n. med. Sławomir Letkiewicz

 • Androlog
 • Chirurg
 • Urolog
Poleca 0 pacjentówPolecam!
 • Dane kontaktowe:

 • Gdzie przyjmuje:

  Specjalistyczny Urologiczno-Andrologiczny Urogen
  Ul. Korczaka 40, Tarnowskie Góry

 • Androlog

  Androlog to lekarz zajmujący się budową, czynnościami fizjologicznymi, diagnozowaniem i leczeniem męskiegu układu płciowego z różnych schorzeń (np. zapalenia, zaburzenia funkcji, ograniczona płodność, nowotwory), wad patologicznych w aspekcie endokrynologicznym, naczyniowym, operacyjnym, a także psychologicznym.

 • Chirurg

  Chirurg to specjalista zajmujący się leczeniem operacyjnym i pooperacyjnym. Przeprowadza zabiegi chirurgiczne i operacje na tkankach miękkich oraz twardych w obrębie klatki piersiowej, jamy brzusznej, układu naczyniowego, kończyń, kręgosłupa i czaszki. Wykonuje takie zabiegi jak oczyszczanie i zszywanie ran, zmiany opatrunku, zdejmowanie szwów, usuwanie ciał obcych, wycinanie zmian skórnych, pobieranie materiału biologicznego do badań laboratoryjnych, leczenie operacyjne w przypadku urazów, oparzeń i złamań i wiele więcej. Może także wykonywać zabiegi inwazyjne i przeprowadzać diagnostyczne próby czynnościowe. 

 • Urolog

  Lekarz urolog jest odpowiedzialny za leczenie chorób i wad narządów układu moczowego i narządów płciowych męskich u dorosłych jak i dzieci. Przeprowadza on badania urologiczne, diagnostyczne próby czynnościowe układu moczowego, w razie potrzeby pobiera materiał biologiczny do badań diagnostycznych. Może także wykonywać punkcje i biopsje różnych narządów. Nadzoruje cały proces leczenia u chorego, a także odpowiada za rehabilitację pooperacyjną.

  Urolog przeprowadza zabiegi chirurgiczne związane z chorobami układu moczowego i płciowego, jak np. nowotwory, torbiele, zmiany powstałe na skutek urazów lub wad rozwojowych, operacje rekonstrukcyjne, wycinanie i przeszczep nerki.

Zgłoś naruszenie

Opinie o dr n. med. Sławomir Letkiewicz

Podobni lekarze

 1. Zenon Marian Wielicki

  Wielospecjalistyczny Szpital Powiatowy w Tarnowskich Górach

 2. Sławomir Letkiewicz

  Specjalistyczny Urologiczno-Andrologiczny Urogen

 3. Jan Gębka

  Gabinet Lekarski

 4. Piotr Jan Rudnicki

  Gabinet Chirurgiczny

 5. Zbigniew Kazimierz Wojtas

  Specjalistyczna Praktyka Lekarska Zbigniew Wojtas

 6. Joanna Kopera

  CENTRUM MEDYCZNE LiMED