Sławomir Rokicki - Diagnostyk - Internista - Lekarz rodzinny - Ełk - Opinie

Opinie o lekarzach - Spis i ranking lekarzy Opinie 85429 lekarzy i adresy 9559 aptek z całej Polski

Sławomir Rokicki

 • Diagnostyk
 • Internista
 • Lekarz rodzinny
Poleca 1 pacjentówPolecam!
 • Dane kontaktowe:

  • Gdzie przyjmuje:

   Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ROKMED"
   Ul. Piłsudskiego 8, Ełk

  • Diagnostyk

   Diagnosta laboratoryjny to osoba zajmująca się badaniem materiału biologicznego pobieranego od pacjentów do celów diagnostycznych, leczniczych i sanitarno-epidemiologicznych. Bada on i analizuje właściwości fizyczne, chemiczne i biologiczne wszelkich tkanek, płynów ustrojowych, wydalin i wydzielin pacjentów. Prowadzi także mikrobiologiczne badania oraz ustala zgodność tkankową. Wyniki uzyskane dzięki tym badaniom służą ocenie stanu zdrowia pacjenta, wykryciu nieprawidłowości w organizmie, umożliwiają diagnozowanie chorób oraz pomagają w ustalaniu form leczenia i doboru środków leczniczych.

  • Internista

   Internista to specjalista w zakresie chorób wewnętrznych człowieka. Internista pomoże uporać się z przeziębieniem czy bólem głowy, ale i wstępnie oceni, dlaczego bolą stawy, albo serce bije za szybko. To on, w razie potrzeby, zleca nam badania diagnostyczne, a także kieruje do lekarzy specjalistów.

  • Lekarz rodzinny

   Lekarz rodzinny sprawuje opiekę nad całą rodziną. Zazwyczaj do jednego lekarza przypisana jest cała grupa wiekowa w domu (od babci, dziadka aż po wnuczka). Badania wykonuje on najczęściej w swoim gabinecie, ale również, w domu pacjenta. Może wystawić diagnozę pozwalającą na leczenie lub kierować do określonego specjalisty. Wykonuje ponadto: EKG, pomiar ciśnienia tętniczego, osłuchuje i bada tętno lub płód, udziela pierwszej pomocy w nagłych wypadkach, przeprowadza szczepienia ochronne, udziela porad w zakresie rehabilitacji ruchowej.

  Zgłoś naruszenie

  Opinie o Sławomir Rokicki

  Podobni lekarze

  1. Mikołaj Cywoniuk

   oddział kardiologiczny. - Szpital

  2. Alina Masłowska

   Indywidualna Praktyka Lekarska

  3. Artur Wojciech Kozaczek

   Indywidualna Praktyka Lekarska Artur Kozacze

  4. Tomasz Abrycki

   Gabinet lekarski

  5. Andrzej Sroka

   Centrum Kardiologii Allenort

  6. Leon Gazda

   Medycyna Rodzinna

  7. Bartłomiej Wacław Żmuda

   Indywidualna Praktyka Lekarska Bartłomiej Wacław Żmuda