lek. Teresa Chącka - Audiolog, foniatra - Chirurg - Laryngolog - Wrocław - Opinie

Opinie o lekarzach - Spis i ranking lekarzy Opinie 85429 lekarzy i adresy 9559 aptek z całej Polski

lek. Teresa Chącka

 • Audiolog, foniatra
 • Chirurg
 • Laryngolog
Poleca 0 pacjentówPolecam!
 • Dane kontaktowe:

  • 373-85-01
 • Gdzie przyjmuje:

  Gabinet Lekarski
  Ul. Pałucka 65A, Wrocław

 • Audiolog, foniatra

  Audiolo/ foniatra to lekarz, który zajmuje się pacjentami z problemami chorób uszu, nosa, gardła, głosu, słuchu, mowy i języka. Audiolog diagnozuje i leczy choroby, takie jak: niedosłuch, głuchota, zaburzenia mowy, chrypka, bezgłos, szumy uszne, zaburzenia połykania, zaburzenia równowagi, zawroty głowy itp. 

  Znaczną część pracy audiologa pochłania także opieka nad pacjentami onkologicznymi. Audiolog zajmuje się diagnostyką i leczeniem raka krtani oraz innych nowotworów okolicy szyi, gardła i nosa. Prowadzi także rehabilitację po leczeniu operacyjnym raka krtani.

 • Chirurg

  Chirurg to specjalista zajmujący się leczeniem operacyjnym i pooperacyjnym. Przeprowadza zabiegi chirurgiczne i operacje na tkankach miękkich oraz twardych w obrębie klatki piersiowej, jamy brzusznej, układu naczyniowego, kończyń, kręgosłupa i czaszki. Wykonuje takie zabiegi jak oczyszczanie i zszywanie ran, zmiany opatrunku, zdejmowanie szwów, usuwanie ciał obcych, wycinanie zmian skórnych, pobieranie materiału biologicznego do badań laboratoryjnych, leczenie operacyjne w przypadku urazów, oparzeń i złamań i wiele więcej. Może także wykonywać zabiegi inwazyjne i przeprowadzać diagnostyczne próby czynnościowe. 

 • Laryngolog

  Laryngolog to lekarz zajmujący się leczeniem wszelkich dolegliwości a także schorzeń pojawiających się w pobliżu głowy i karku. Punktem zainteresowań specjalisty laryngologa są wszystkie dolegliwości oraz infekcje ucha, nosa, gardła, krtani oraz temu analogicznych. Zadaniem laryngologa jest po pierwsze identyfikacja i zdiagnozowanie choroby, i następnie podejmowanie prób jej uleczenia. Do jego kompetencji wliczana jest również chirurgia języczka, przynosowych zatok i ślinowych gruczołów.

Zgłoś naruszenie

Opinie o lek. Teresa Chącka

Podobni lekarze

 1. Jan Homik

  Gabinet lekarski

 2. Jan Tadeusz Ogiński

  Gabinet Lekarski

 3. Rafał Nowak

  Akademicki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza - Radeckiego we Wrocławiu

 4. Marek Chrzanowski

  Gabinet Lekarski

 5. Grażyna Maria Papuszka

  Główny Ośrodek Badań Lotniczo-Lekarskich Aeroklubu Polskiego Wojewódzka Przychodnia Sportowo-Lekarska

 6. Ireneusz Szwedo

  Dolnośląskie Centrum Chorób Serca Medinet

 7. Tadeusz Niezgoda

  Prywatna Przychodnia Lekarska Stefan Skrocki

 8. Marcin Wiatroszak

  KLINIKA WIATROSZAK ESTmedica