lek. Teresa Chącka - Audiolog, foniatra - Chirurg - Laryngolog - Wrocław - Opinie

Opinie o lekarzach - Spis i ranking lekarzy Opinie 85429 lekarzy i adresy 9559 aptek z całej Polski

lek. Teresa Chącka

 • Audiolog, foniatra
 • Chirurg
 • Laryngolog
Poleca 0 pacjentówPolecam!
 • Dane kontaktowe:

  • 373-85-01
 • Gdzie przyjmuje:

  Gabinet Lekarski
  Ul. Pałucka 65A, Wrocław

 • Audiolog, foniatra

  Audiolo/ foniatra to lekarz, który zajmuje się pacjentami z problemami chorób uszu, nosa, gardła, głosu, słuchu, mowy i języka. Audiolog diagnozuje i leczy choroby, takie jak: niedosłuch, głuchota, zaburzenia mowy, chrypka, bezgłos, szumy uszne, zaburzenia połykania, zaburzenia równowagi, zawroty głowy itp. 

  Znaczną część pracy audiologa pochłania także opieka nad pacjentami onkologicznymi. Audiolog zajmuje się diagnostyką i leczeniem raka krtani oraz innych nowotworów okolicy szyi, gardła i nosa. Prowadzi także rehabilitację po leczeniu operacyjnym raka krtani.

 • Chirurg

  Chirurg to specjalista zajmujący się leczeniem operacyjnym i pooperacyjnym. Przeprowadza zabiegi chirurgiczne i operacje na tkankach miękkich oraz twardych w obrębie klatki piersiowej, jamy brzusznej, układu naczyniowego, kończyń, kręgosłupa i czaszki. Wykonuje takie zabiegi jak oczyszczanie i zszywanie ran, zmiany opatrunku, zdejmowanie szwów, usuwanie ciał obcych, wycinanie zmian skórnych, pobieranie materiału biologicznego do badań laboratoryjnych, leczenie operacyjne w przypadku urazów, oparzeń i złamań i wiele więcej. Może także wykonywać zabiegi inwazyjne i przeprowadzać diagnostyczne próby czynnościowe. 

 • Laryngolog

  Laryngolog to lekarz zajmujący się leczeniem wszelkich dolegliwości a także schorzeń pojawiających się w pobliżu głowy i karku. Punktem zainteresowań specjalisty laryngologa są wszystkie dolegliwości oraz infekcje ucha, nosa, gardła, krtani oraz temu analogicznych. Zadaniem laryngologa jest po pierwsze identyfikacja i zdiagnozowanie choroby, i następnie podejmowanie prób jej uleczenia. Do jego kompetencji wliczana jest również chirurgia języczka, przynosowych zatok i ślinowych gruczołów.

Zgłoś naruszenie

Opinie o lek. Teresa Chącka

Podobni lekarze

 1. Zbigniew Obuszko

  Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Polimed

 2. Anna Kabat

  Starmed Staromiejskie Centrum Medyczne

 3. Leszek Jaśkiewicz

  Stomatologia

 4. Paweł Ciszyński

  Den't Worry

 5. Dariusz Patkowski

  Profesorskie Centrum Medyczne - Optimum

 6. Piotr Barć

  Gabinet lekarski

 7. Andrzej Winiewicz

  Gabinet lekarski

 8. Mariusz Mieczyński

  Dolnośląskie Centrum Chorób Serca Medinet