lek. Włodzimierz Roman Śmielecki - Ortodonta - Protetyk stomatologiczny - Stomatolog - Gniezno - Opinie

Opinie o lekarzach - Spis i ranking lekarzy Opinie 85429 lekarzy i adresy 9559 aptek z całej Polski

lek. Włodzimierz Roman Śmielecki

 • Ortodonta
 • Protetyk stomatologiczny
 • Stomatolog
Poleca 0 pacjentówPolecam!
 • Dane kontaktowe:

 • Gdzie przyjmuje:

  Śmielecki Włodzimierz. Gabinet ortodontycnzy
  Ul. Os.Władysława Łokietka 25 D, Gniezno

 • Ortodonta

  Ortodonta zajmuje się chorobami, anomaliami i zaburzeniami w obrębie jamy ustnej, ustawieniem zębów, szczęk i stawów skroniowo-żuchwowych, wymagające korekcji zgryzu. Dokonuje również diagnozy czynności układu żucia. Leczy je metodami zachowawczymi, za pomocą aparatów ortodontycznych i protezowania oraz zapobiega powstawaniu i rozwojowi tych chorób

 • Protetyk stomatologiczny

  Protetyk stomatologiczny zajmuje się działem stomatologii zajmującym się uzupełnianiem braków zębowych. Poświęca się również odtwarzaniu pierwotnych warunków zgryzowych po utracie zębów naturalnych, lub po ich masywnym uszkodzeniu. W obrębie zainteresowań protetyki stomatologicznej znajduje się również rehabilitacja pacjentów po operacjach (onkologicznych, plastycznych) za pomocą protez pooperacyjnych oraz epitez (ektoprotez - protezy nosa, ucha itp.). Do odtworzenia wykorzystuje się uzupełnienie protetyczne. Mogą one być stałe (nie dające się usunąć z ust), lub ruchome (dające się wyjąć z ust), lub kombinowane (protezy ruchome połączone z uzupełnieniami stałymi za pomocą zasuw, zatrzasków, rygli, lub koron teleskopowych).

 • Stomatolog

  Stomatolog to lekarz  zajmujący się funkcjonowaniem, patologiami i leczeniem zębów, przyzębia, języka, błony śluzowej i innych tkanek jamy ustnej oraz ją otaczających a także stawu skroniowo-żuchwowego człowieka.

Zgłoś naruszenie

Opinie o lek. Włodzimierz Roman Śmielecki

Podobni lekarze

 1. Włodzimierz Roman Śmielecki

  Śmielecki Włodzimierz. Gabinet ortodontycnzy

 2. Marek Ireneusz Pogoda

  Centrum Stomatologii Śmieleccy

 3. Grażyna Romaniec

  Gabinet Specjalistyczny.