lek. Wojciech Cyptor - Chirurg - Lekarz med. estetycznej - Proktolog - Gliwice - Opinie

Opinie o lekarzach - Spis i ranking lekarzy Opinie 85429 lekarzy i adresy 9559 aptek z całej Polski

lek. Wojciech Cyptor

 • Chirurg
 • Lekarz med. estetycznej
 • Proktolog
Poleca 0 pacjentówPolecam!
 • Chirurg

  Chirurg to specjalista zajmujący się leczeniem operacyjnym i pooperacyjnym. Przeprowadza zabiegi chirurgiczne i operacje na tkankach miękkich oraz twardych w obrębie klatki piersiowej, jamy brzusznej, układu naczyniowego, kończyń, kręgosłupa i czaszki. Wykonuje takie zabiegi jak oczyszczanie i zszywanie ran, zmiany opatrunku, zdejmowanie szwów, usuwanie ciał obcych, wycinanie zmian skórnych, pobieranie materiału biologicznego do badań laboratoryjnych, leczenie operacyjne w przypadku urazów, oparzeń i złamań i wiele więcej. Może także wykonywać zabiegi inwazyjne i przeprowadzać diagnostyczne próby czynnościowe. 

 • Lekarz med. estetycznej

  Lekarz medycyny estetycznej zajmuje się zapewnieniem wysokiej jakości życia ludzi zdrowych poprzez działania zapobiegawcze, zorientowane w dużej mierze na profilaktykę starzenia się skóry, w kolejnym etapie natomiast rekonstrukcyjne, mające odtworzyć stan sprzed tego procesu. Poza problematyką starzenia medycyna estetyczna zajmuje się również korektą szeroko pojętych defektów estetycznych o rozmaitym podłożu, takich jak: blizny, zapadnięte policzki, zbyt małe piersi, miejscowa otyłość, cellulit, rozstępy, i wiele innych mogących wpłynąć na dyskomfort płynący z własnego wyglądu. W odróżnieniu od chirurgii plastycznej, opiera się wyłącznie na pozachirurgicznych zabiegach. Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej nie wymagają pobytu w szpitalu i są wykonywane ambulatoryjnie.

 • Proktolog

  Lekarz proktolog prowadzi profilaktykę, diagnostykę i leczenie schorzeń jelita grubego, odbytnicy i odbytu w tym: nowotworów odbytu i odbytnicy, żylaków odbytu i odbytnicy, szczelin odbytu, ropni, krwawień i śwądu, krwiaków okołoodbytniczych, przetok okołodobytniczych i innych.

Zgłoś naruszenie

Opinie o lek. Wojciech Cyptor

Podobni lekarze

 1. Edmund Koziarski

  corpora med

 2. Jacek Piotr Zdanowicz

  Jacek Zdanowicz Gabinet Urologiczny

 3. Piotr Włostowski

  Indywidualna Praktyka Chirurgiczna Piotr Włostowski

 4. Maciej Wideł

  Centrum Onkologii - Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie Oddział w Gliwicach

 5. Maciej Ryszard Łagodzic

  Niepubliczny Zaklad Opieki Zdrowotnej Przychodnia Sikornik Sp. z o.o.

 6. Wojciech Cyptor

  Indywidualna Praktyka Lekarska - Wojciech Cyptor

 7. Iwona Rubel-Śnietura

  Niepubliczny Zaklad Opieki Zdrowotnej Przychodnia Sikornik Sp. z o.o.

 8. Joachim Andrzej Gawliczek

  poradnia Joachim Gawliczek