Wojciech Leszek Bartela - Diagnostyk - Internista - Lekarz rodzinny - Wieruszów - Opinie

Opinie o lekarzach - Spis i ranking lekarzy Opinie 85429 lekarzy i adresy 9559 aptek z całej Polski

Wojciech Leszek Bartela

 • Diagnostyk
 • Internista
 • Lekarz rodzinny
Poleca 0 pacjentówPolecam!
 • Dane kontaktowe:

  • 627-843-607
 • Gdzie przyjmuje:

  Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Cor" Przychodnia Lekarska
  Ul. Mikołaja Kopernika 1A, Wieruszów

 • Diagnostyk

  Diagnosta laboratoryjny to osoba zajmująca się badaniem materiału biologicznego pobieranego od pacjentów do celów diagnostycznych, leczniczych i sanitarno-epidemiologicznych. Bada on i analizuje właściwości fizyczne, chemiczne i biologiczne wszelkich tkanek, płynów ustrojowych, wydalin i wydzielin pacjentów. Prowadzi także mikrobiologiczne badania oraz ustala zgodność tkankową. Wyniki uzyskane dzięki tym badaniom służą ocenie stanu zdrowia pacjenta, wykryciu nieprawidłowości w organizmie, umożliwiają diagnozowanie chorób oraz pomagają w ustalaniu form leczenia i doboru środków leczniczych.

 • Internista

  Internista to specjalista w zakresie chorób wewnętrznych człowieka. Internista pomoże uporać się z przeziębieniem czy bólem głowy, ale i wstępnie oceni, dlaczego bolą stawy, albo serce bije za szybko. To on, w razie potrzeby, zleca nam badania diagnostyczne, a także kieruje do lekarzy specjalistów.

 • Lekarz rodzinny

  Lekarz rodzinny sprawuje opiekę nad całą rodziną. Zazwyczaj do jednego lekarza przypisana jest cała grupa wiekowa w domu (od babci, dziadka aż po wnuczka). Badania wykonuje on najczęściej w swoim gabinecie, ale również, w domu pacjenta. Może wystawić diagnozę pozwalającą na leczenie lub kierować do określonego specjalisty. Wykonuje ponadto: EKG, pomiar ciśnienia tętniczego, osłuchuje i bada tętno lub płód, udziela pierwszej pomocy w nagłych wypadkach, przeprowadza szczepienia ochronne, udziela porad w zakresie rehabilitacji ruchowej.

Zgłoś naruszenie

Opinie o Wojciech Leszek Bartela

Podobni lekarze

 1. Wojciech Leszek Bartela

  Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Cor" Przychodnia Lekarska

 2. Andrzej Roman Lis

  Gabinet Neurologiczny

 3. Elżbieta Barbara Kucharska

  Gabinet lekarski

 4. Jolanta Teresa Wójcicka

  Powiatowe Centrum Medyczne Spółka z o.o.